Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Pa sej ne vem, ce bi res kupil elite, ker se racunica samo zaradi crne barve ne iziide.

Malo oklevam tudi zaradi kaksnega novega modela Xboxa ki bi morda wifi imel vgrajen ali pa blueray?

Joj jaz sem v istem precepu. Predvidevam, da bom počakal na novo verzijo X-a, kar bo že moj tretji X,..No ja drugi zaenkrat še deluje, prvi pa je bil že davno tega pospremljen v "večna lovišča". :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

jaz sem kupil ta komplet v mediamarktu za 269€ z 2 wireless ploščkoma in 4 igrami, bli so tam še samo 3je (možno da majo še kaj kje zadaj), je pa LOTR 0742 in team ADUE, na napajalniku pa piše 175W :lol: . Pogon pa je po slikah sodeč HITACHI :doh: in dere se res ko ne vem kaj

kak je zdaj z odklepom hitachija (rad bi poslušal legalno kupljene mp3je :eviltongue: ) Na bolhi kar nekaj junakov ponuja tudi odklep teh pogonov.

Link to comment

Danes sem nabavil svoj premium 360. vendar. zraven sem dobil forza 2 ter viva pinata. ko hočem it v katero od navedenih iger mi napiše:

This game does not support PAL-50. Please change your display setting to PAL-60. To change your setting, in System, select Console Settings, Display.

vendar če naredim na PAL-60 je slika obupno grda :( :(

kaj mi je storiti ?

Link to comment
jaz sem kupil ta komplet v mediamarktu za 269€ z 2 wireless ploščkoma in 4 igrami, bli so tam še samo 3je (možno da majo še kaj kje zadaj),

Kaj to; samo še tri točno te komplete so imeli, ali na splošno samo še tri konzole :o

Ker grem v ponedeljek gor, pa me tale podatek rahlo skrbi.

Drugače v tem Seiersberg centru še kje prodajajo konzole? Da ne bi slučajno zastonj lazil gor...

Link to comment

Kaj to; samo še tri točno te komplete so imeli, ali na splošno samo še tri konzole :o

Ker grem v ponedeljek gor, pa me tale podatek rahlo skrbi.

Drugače v tem Seiersberg centru še kje prodajajo konzole? Da ne bi slučajno zastonj lazil gor...

tri te komplete so meli, drgač pa majo veliko veliko arcade in elite packov

Link to comment
mater.... so v MM podvalili francoski Burnout:Revenge :annoyed: banda.sploh ne vem za ka se gre :o

Verjetno si dobil Multi3 GER, FRA, IT oz ESP ne vem tocno. Konzolo nastavi v nemscino in bo spilj tudi v nemscini. Bad luck, ampak ce mas konzolo nastavljeno na anglescino ti avtomatsko vse multi3 spile bere v francoscini.

ok hvala---bolše nemško ko francosko

None of us will see heaven!!

Link to comment
Uf, polepšal si mi večer. Grem z večjim veseljem na pir. Itak Arcade kupujem. :beer:

raje si kupi premium razen, če si že lastiš disk :cough:

Imam pokvarjen Premium doma, tko da se mi gre za najcenejšo varianto.

Disk imam, igre ki so v bundlu mi pa tudi niso glih ne vem kaj, tko da bom raje šel še recimo v Pilko videogames, pa kakšen rabljen špil kupil.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.