Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Sorry ampak men se sanja ne ka je zej z X360 pr nas? Vem edino da starih premium packov 20Gb ni več in so še samo Eliti? 3je kolegi in moj bivš cimer bi si ubodl boxa pa so noobi in no-googlerji in nevejo kaj naj sploh iščejo in zdej nevem al je res da so v naših Muellerjih že neki 60gbpremiumi?

In najbolj pomembno vprašanje - se jih da flashat, al samo čipat ali sploh nič?

plxtnx :rock:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

V Mullerjih je že skoraj mission impossible najti Premium paket. Pri Mulleru so mi junija zatrdili, da Premiumov več ne bodo tržili. Sem šel čez 2 tedna v Nemčijo, kjer tudi v dveh Mullerjih niso imeli Premiumov ampak samo Arcada in Elite. Tele tudi tržijo pri nam. Flash pa je bojda mogoč samo na konzolah starejših od April 2008. Sem pa nekje prebral, da so že uspeli dumpati key iz Lite-On pogona, kar pomeni, da sedaj lahko vpišejo ta key v drug pogon (npr. BenQ) in ti tega vgradijo v konzolo. Ampak so pa potem tudi stroški precej veliki. Najboljša opcija še je itak Bolha, pa kupit kakšen pol leta star Xbox, ki je bil kupljen v našem Mullerju.

:beer:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
V Mullerjih je že skoraj mission impossible najti Premium paket. Pri Mulleru so mi junija zatrdili, da Premiumov več ne bodo tržili. Sem šel čez 2 tedna v Nemčijo, kjer tudi v dveh Mullerjih niso imeli Premiumov ampak samo Arcada in Elite. Tele tudi tržijo pri nam. Flash pa je bojda mogoč samo na konzolah starejših od April 2008. Sem pa nekje prebral, da so že uspeli dumpati key iz Lite-On pogona, kar pomeni, da sedaj lahko vpišejo ta key v drug pogon (npr. BenQ) in ti tega vgradijo v konzolo. Ampak so pa potem tudi stroški precej veliki. Najboljša opcija še je itak Bolha, pa kupit kakšen pol leta star Xbox, ki je bil kupljen v našem Mullerju.

:beer:

Ka vi mate vsi modane xboxe 360?

Link to comment
Sorry ampak men se sanja ne ka je zej z X360 pr nas? Vem edino da starih premium packov 20Gb ni več in so še samo Eliti? 3je kolegi in moj bivš cimer bi si ubodl boxa pa so noobi in no-googlerji in nevejo kaj naj sploh iščejo in zdej nevem al je res da so v naših Muellerjih že neki 60gbpremiumi?

In najbolj pomembno vprašanje - se jih da flashat, al samo čipat ali sploh nič?

plxtnx :rock:

Ja en čas so bli samo Eliti na voljo, 20GB modelov ni več, 60GB modeli naj bi bli že na prodaj v EU, kako je s tem v Slovenskih Muellerjih ne vem, ampak bi skorajda mogli že imeti.

Sicer pa najbolj da pokličeš v štacuno in prašaš.

Aja, kako je pa s flashanjem pa nebi vedu (najbolj da jih vprašaš v Muellerju :lol:).

RELIX28.png
Link to comment
Sorry ampak men se sanja ne ka je zej z X360 pr nas? Vem edino da starih premium packov 20Gb ni več in so še samo Eliti? 3je kolegi in moj bivš cimer bi si ubodl boxa pa so noobi in no-googlerji in nevejo kaj naj sploh iščejo in zdej nevem al je res da so v naših Muellerjih že neki 60gbpremiumi?

In najbolj pomembno vprašanje - se jih da flashat, al samo čipat ali sploh nič?

plxtnx :rock:

Ja en čas so bli samo Eliti na voljo, 20GB modelov ni več, 60GB modeli naj bi bli že na prodaj v EU, kako je s tem v Slovenskih Muellerjih ne vem, ampak bi skorajda mogli že imeti.

Sicer pa najbolj da pokličeš v štacuno in prašaš.

Aja, kako je pa s flashanjem pa nebi vedu (najbolj da jih vprašaš v Muellerju :lol:).

sm jst že zadnjič klicu v ljubljano v muller v BTCju pa so mi rekl de 60gb premiumu še en cajt nebodo mel.

Link to comment
V Mullerjih je že skoraj mission impossible najti Premium paket. Pri Mulleru so mi junija zatrdili, da Premiumov več ne bodo tržili. Sem šel čez 2 tedna v Nemčijo, kjer tudi v dveh Mullerjih niso imeli Premiumov ampak samo Arcada in Elite. Tele tudi tržijo pri nam. Flash pa je bojda mogoč samo na konzolah starejših od April 2008. Sem pa nekje prebral, da so že uspeli dumpati key iz Lite-On pogona, kar pomeni, da sedaj lahko vpišejo ta key v drug pogon (npr. BenQ) in ti tega vgradijo v konzolo. Ampak so pa potem tudi stroški precej veliki. Najboljša opcija še je itak Bolha, pa kupit kakšen pol leta star Xbox, ki je bil kupljen v našem Mullerju.

:beer:

Ka vi mate vsi modane xboxe 360?

ne, zakaj? :? Sej če si splošno razgledan glede zadeve, ki te zanima še to ne pomeni določenega stališča :fiufiu:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Kaj če se ti pokvari Premium(20GB) dobiš potem Premium(60GB)?? :hyper:

Samo kaj če ti grejo vse stvari ki si jih imel na disku. :(

No meni se je to zgodilo prejšnji teden (rrod). Dobil sem še isti dan novega premium brez diska zapakiranega v vrečki :headscratch: . Seveda sem stari disk in kontrolerje obdržal.

Link to comment
V Mullerjih je že skoraj mission impossible najti Premium paket. Pri Mulleru so mi junija zatrdili, da Premiumov več ne bodo tržili. Sem šel čez 2 tedna v Nemčijo, kjer tudi v dveh Mullerjih niso imeli Premiumov ampak samo Arcada in Elite. Tele tudi tržijo pri nam. Flash pa je bojda mogoč samo na konzolah starejših od April 2008. Sem pa nekje prebral, da so že uspeli dumpati key iz Lite-On pogona, kar pomeni, da sedaj lahko vpišejo ta key v drug pogon (npr. BenQ) in ti tega vgradijo v konzolo. Ampak so pa potem tudi stroški precej veliki. Najboljša opcija še je itak Bolha, pa kupit kakšen pol leta star Xbox, ki je bil kupljen v našem Mullerju.

Ka vi mate vsi modane xboxe 360?

Tudi jest ga nimam ker pač na leto preigram samo par res dobrih špilov in te tudi kupim v štacuni.

P.S-Drgač pa tisti ki bi radi XBOX360 20GB z igrama Viva Pinata in Forza sem včeri zasledu v Mullerju Kranj da imajo en kos na zalogi. :):)

xCoNzOLaRxSLO.png

xCoNzOLaRxSLO.png

Link to comment

Kolikor sem iskal po netu (MediaMarkt), v nemčiji in avstriji, so še vedno Premium 20GB, medtem ko se v italiji že prodaja 60GB. Domnevam, da bodo zelo hitro tudi v naše severne države prišli in takrat jih bo tudi Mueller nabavu.

Kar ti govorijo v Muellerju, pa raje preslišaj, saj govorijo toliko na pamet, da je joj. Zadnjič mi je človek razlagal, da so pri nas vsi xbox napajalci 200W, da so 175W narejena samo za USA, ker imajo 110V ????#$$#"!

Sem stvar preslišal ;)

Potem mi je trdil, da Premium-ov ni več, da se sploh ne prodajajo, da so šli iz proizvodnje itd....

Kar se tiče modanja... ko sem kupoval prvega, sem bil siguren, da ga bom modal, ko sem ga pa dobil, sem si premislil. Če boš modal, moraš vedeti, da te lahko banajo iz xbox live in mogoče še kaj več.

Kolega, ki je modal WII, novih špilov ne more več igrati ("Illegal hardware"), enako te bo lahko doletelo na xboxu. Po drugi strani, pa saj ne igraš 100 špilov na leto, tistih par, pa lahko kupiš, izmenjaš, itd.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
270€ so novi premiumi z 60gb HD.

Veš mogoče kje pri nas bi se dalo dobit za tolko? V Mullerju v MB imajo samo Elite, dobijo pa še Arcade (ki me ne zanimata).

Mi zna kdo svetovati kje bi najceneje kupil Xbox live Gold za 13 mesecev. V Muellerju vem, da imajo za 60 €, ampak ali je kje (v tujini morda) skupaj s poštnino dosti ceneje, in če, kje?

Prek gameplay.co.uk te skupaj s poštnino pride 53 € :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.