Skoči na vsebino

TV


kilzorz

Priporočene objave

Jaz nimam X360 ampak samo Xbox! Primerni zanj pa so saj imajo audio lef in audio right za Xbox in Wii. HTPC bom pa priklopil s standardnim priklopom za računalnik torej 5.1.

Vzel bom pa to kar sem omenil,ker pač več denarja nimam.Glavni namen pa je gledanje serij in filmov.In meni se ne gre za kvaliteto slike,gre se mi za velikost.Zdaj imam United 72" TV in mi je premajhen.Če pa lahko na njem gledam kaki Kanal A,ki je pri nas nemogoč (pikice šumenje in izgubljanje barve) in me ne moti potem tudi projektor za kake serije in filme ni slaba izbira.Pa tudi za Wii igrat ne.

Link to comment
  • Odgovorov 148
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

pa sej ti nis resen...kako lah reces da se ti ne gre za kvaliteto slike...a bos gledov serijo na 3m diagonali pa kockasta slika :headscratch: jest ti lah povem da k sm meu se tastar xbox sm prklopu na 107cm plazmo in je obup! drgac pa kukr hocs, dnar je tvoj, nared z nemu kar hocs :D

Samo tvoja plasma je lepo velika samo podpira samo ločljivost 1024 x 768 (XGA). Kar je bolj beee.

Link to comment

Ja bom gledal kockasto sliko z razliko,da ne bo kockasta! :lol:

Ta projektor zelo hvalijo po kvaliteti slike in pravijo,da je zelo dober za X360. Sem prebral 4 strani komentarjev na eni spletni trgovini in vsi pravijo,da je za X360 odličen. Prav tako pa je BenQ imel nekaj časa akcijo in je poleg tega projektorja dajal X360 Core verzijo ali pa 20" LCD monitor (lahko si izbiral).

Drugače ima projektro ločljivost 854x480 (ne vem točno) in podpira HD 1080i ali 480p kolikor sem videl specifikacije.Seveda to se ne sliši nevemkaj ampak meni ni pomembno,če popira HD ali ne.

Link to comment

Jaz igram na navadnem in ti tako recem, pri Dead Rising se nic skoraj ne vidi od texta ko govorijo, pri Fifi 07 je malo mogoce bolj megleno ampak ni panike, pri GoW se vidi vse lepo normalno, pri Cod3 tudi, Condemned je tudi vredu in TS2 pravtako, Halo2,Graw,FNR3 to je vse vredu. Za te igre ti lahko povem ko jih imam za druge pa zal ne.

Link to comment

Jap tudi jaz igram na navadnem tvju in je grafika vseeno če primerjaš z starejšim xboxom res odlična.

Pri nekaterih igrah se slabše vidi tekst pa mogoče me tudi malo moti da moram zaradi nekaterih iger v dashboardu preklapljat med 50 in 60 Hz. :no_no: Pri slednjem mi igre bolj tekoče tečejo so pa počez nekakšne črte :cough: kot da slika nebi bila popolnoma zapolnjena, ampak to opaziš ko si čisto blizu tvja. :beer:

xfr3ak-forumgames.png
Link to comment
pa sej ti nis resen...kako lah reces da se ti ne gre za kvaliteto slike...a bos gledov serijo na 3m diagonali pa kockasta slika :headscratch: jest ti lah povem da k sm meu se tastar xbox sm prklopu na 107cm plazmo in je obup! drgac pa kukr hocs, dnar je tvoj, nared z nemu kar hocs :D

Samo tvoja plasma je lepo velika samo podpira samo ločljivost 1024 x 768 (XGA). Kar je bolj beee.

Pa si ti ze vidu ksno tako plazmo v akciji???Ocitno ne, ker drugac nebi bedarij govoru. Pelje scat vsazga 1080p LCDja...tok o BEEEE

Link to comment

Mnja no, 1080p bolj težko, je pa res zanimiv, kak so LCDji ratal popularni glede na to da so daleč od flawless. Kar se tiče iger se še odrežejo dober ampak pri HD televizijskih signalih bo pa bolj svohcen, ker LCD praktično temelji na preračunavanju in kokr je treba kej računat jevedn treba delat komptromise -> lag slike in slabša kvaliteta. Me zanima kak bo ko bo TV SLO odajala v HD :tard:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Mnja no, 1080p bolj težko, je pa res zanimiv, kak so LCDji ratal popularni glede na to da so daleč od flawless. Kar se tiče iger se še odrežejo dober ampak pri HD televizijskih signalih bo pa bolj svohcen, ker LCD praktično temelji na preračunavanju in kokr je treba kej računat jevedn treba delat komptromise -> lag slike in slabša kvaliteta. Me zanima kak bo ko bo TV SLO odajala v HD :tard:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
pa sej ti nis resen...kako lah reces da se ti ne gre za kvaliteto slike...a bos gledov serijo na 3m diagonali pa kockasta slika :headscratch: jest ti lah povem da k sm meu se tastar xbox sm prklopu na 107cm plazmo in je obup! drgac pa kukr hocs, dnar je tvoj, nared z nemu kar hocs :D

Samo tvoja plasma je lepo velika samo podpira samo ločljivost 1024 x 768 (XGA). Kar je bolj beee.

Pa si ti ze vidu ksno tako plazmo v akciji???Ocitno ne, ker drugac nebi bedarij govoru. Pelje scat vsazga 1080p LCDja...tok o BEEEE

ljmgd8, kje pa si videl vse te 1080p LCDje ?

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
pa sej ti nis resen...kako lah reces da se ti ne gre za kvaliteto slike...a bos gledov serijo na 3m diagonali pa kockasta slika :headscratch: jest ti lah povem da k sm meu se tastar xbox sm prklopu na 107cm plazmo in je obup! drgac pa kukr hocs, dnar je tvoj, nared z nemu kar hocs :D

Samo tvoja plasma je lepo velika samo podpira samo ločljivost 1024 x 768 (XGA). Kar je bolj beee.

takih traparij sploh nam komentirov :lol:

makz85.png
Link to comment

Jaz sem v četrtek dobil projektor,platno in zvočnike.Pred eno uro (čuden čas za to vem) pa sem projektro in platno našravfal :D na strop.Pogledal sem si eno epizodo herojev v 16:9 formatu in moram rečt samo tole:

Super!

Ogromna slika z izredno lepimi barvami! Projektro pa se pri normalni dnevni svetlobi in na rumeni steni čisto brez problema gleda.Tako,da ne rabiš kaj preveč zatemnjevat.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Odločil sem se da bom tudi jaz kupil LCD TV pa me zanima kateri je dober in to samo za igranje iger na XBOX360. Plačal bi za njega največ 1000Eurov. Zanima me pa tudi kateri kabel moram potem še kupit za čisto HD sliko.

Aja, kolega si je tudi kupil LCD in ko sva konzolo priklopila nisva imela zvoka, imela sva pa sliko in to z tistim kablom katerega dobiš k konzoli.

In kolikšna je življenjska doba takega televizorja.

lp, rezo

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.