Skoči na vsebino

igre na ps3


aljaz

Priporočene objave

Jah če hočeš že izdano igro hitro a še vseeno poceni potem priporočam nakup preko e-baya ker tam očitno prodajajo nove zadeve iz zaloge so pa malo dražje - recmo R&C s poštnino vred nekaj manj ko 45€ kar je cca 5€več ko na yesasii, ki pa ima rok za odpošiljanje vsaj napisan 7-14 dni + seveda cca 7 dni da prispe do nas.

Sam sem bil prekleto presenečen da je v petek poslan paket prišel v slo že včeraj pa še carinski postopek so naredli, vendar mi niso nč zacolal, pa sta ble 2 igri v paketu :D (to sem kupil preko ebay)

Link to comment
  • Odgovorov 368
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Igabiba in mantis mata COD4 stem, da ga ma igabiba ceneje pa še zaston poštnina.

Link:http://igabiba.joker.si/izdelek.php?menu=2⊂=85&izdelekId=2150

Če bom ju3 kupil kaksno igro v minhnu, bo igra, skatlica in navodila v anglescini ali vse razen igre v nemščini? :headscratch:

Mislim da boš škatlico in priročnik dobil v nemščini , igro pa v angleščini ... Nwm , pozanimaj se še ok ?

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.