Skoči na vsebino

Colin McRae - DiRT


TriGGer

Priporočene objave

  • Odgovorov 86
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Mene pa grozno moti zavora ki je izvenzemeljska, pri 100 na uro pritisneš premzo in se na mestu ustaviš. Na pesku?! Malo moteče ...

Druga stvar pa je vodljivost. Na volanu je skoraj nemogoče vozit. Je pa res da sem po pol ure obupal.

Xbox360 / Panasonic 42PX80 / Logitech Z-5500

Link to comment

Jaz igram z volanom. Res pa je, da sem rabil dobro uro, da sem se navadil. Predvsem na različne podlage. Kar je pri pedalki za bremzo zelo moteče je to, da ko bremzaš pri nizki hitrosti, zelo hitro premakne v vzratno. Težko se je recimo na mestu ustavit, ne da bi se začel vzratno vozit. :eviltongue: Drugače mi je pa špil kul. Ni nek presežek, je pa zabaven. Razen tiste ameriške serije so v kariernem načinu zelo nadležne in predvsem - nepotrebne.

Link to comment

Oba sta mu neverjetno pomagala. Sigurno vam je hvaležen. Dejte fantje, zresnite se in ne knofajte po tipkovnici, če resnično ne mislite pridodati k temi ali vsaj konstruktivno podati odgovor na zastavljeno vprašanje.

xardas: odvisno, kaj te bolj mika. Arkadnost in offroad zibanje s štirikolesniki, potem je Dirt prava izbira zate. Če pa strmiš k bolj dodelanemu voznemu modelu in konkurenčnemu večigralstvu (poleg vseh ostalih plusov, ki jih igra nudi) s Forzo ne moreš zgrešiti.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.