Skoči na vsebino

NOVI DEMOTI


SANDOS

Priporočene objave

Potem si predstavlj iskate, kjer je celoten špil en sam ZABI ŽEBU. Se prav sam kontroliraš kak trik nardiš, le d aje vse skupaj še bolj inovativno, resnično in zabavno.

PES je pa zame isto kot Tony H, saj avtorji nategujejo že par let. Nič ne rečem, hardcore fuzbalerjem špil dogaja pač no flash only play, ampak imho tud sam gameplay je zastarel. S takšnim napredkom bi komot izdal PES raje na dve ali tri leta ne pa vsak let isto oz. še bolj okrnjeno sranje. Tud sam sem ga dost prešpilu in je res tehnične narave vendar tudi Fifa07 je že bila, Fifa08 je pa še toliko bol. Pač ne vidim poante v tem, da nabavim novi PES ko pa je stari povsem isti. In v Fifi08 se moraš za zadetek res potrudit, medtem, ko se da pr pesu lanskem s par podajam preigrat cel igrišče in zabit gol, ki itak redko leti levo/desno od vrat včasih če je strel premočen edin nad gol. Pri fifi pa če si popolnoma sam ena na ena če se userješ žoga leti v tribuno kr dostkrat, kar je dost kul :china:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Odgovorov 204
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Nebom pametoval, ker sem pred časom mel izbiro PES ali FIFA (dolgo časa nazaj) in izbral se PES. O dakrat FIFE kaj dosti nisem preigraval, ampak kolikor pa sem jo, sem naredil par trikov in sem bil pri golu, in tudi zadetek ni bil težek...Amak ej vsi smo žejni dobrga fuzbala in, če me fifa preseneti toliko bol kul!!! Nikakor pa ne gnetim FifaPes ognja kateri je že v žrjavici.... Naj me osvoji boljši!

P.S. Če si po par podajah dal na izi gol (PES) vsaka čast, jaz sem bil strokovnjak v faljenju na 1000 in 1 način :doh: (beri PS2 v smeteh, na tleh, na tleh čez okno in da ne omenim vulgarnih besed in brc, ki jih je bil deležen...) ampak PS2 je še kar magično dela in glih tko pad, ki jih je bil deležen ×2??? Upam, da je z to konzolo isto ;)

Link to comment
Nebom pametoval, ker sem pred časom mel izbiro PES ali FIFA (dolgo časa nazaj) in izbral se PES. O dakrat FIFE kaj dosti nisem preigraval, ampak kolikor pa sem jo, sem naredil par trikov in sem bil pri golu, in tudi zadetek ni bil težek...Amak ej vsi smo žejni dobrga fuzbala in, če me fifa preseneti toliko bol kul!!! Nikakor pa ne gnetim FifaPes ognja kateri je že v žrjavici.... Naj me osvoji boljši!

P.S. Če si po par podajah dal na izi gol (PES) vsaka čast, jaz sem bil strokovnjak v faljenju na 1000 in 1 način :doh: (beri PS2 v smeteh, na tleh, na tleh čez okno in da ne omenim vulgarnih besed in brc, ki jih je bil deležen...) ampak PS2 je še kar magično dela in glih tko pad, ki jih je bil deležen ×2??? Upam, da je z to konzolo isto ;)

ja, če boš PS3 brcnu, ti bo nogo zloml...

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
Nebom pametoval, ker sem pred časom mel izbiro PES ali FIFA (dolgo časa nazaj) in izbral se PES. O dakrat FIFE kaj dosti nisem preigraval, ampak kolikor pa sem jo, sem naredil par trikov in sem bil pri golu, in tudi zadetek ni bil težek...Amak ej vsi smo žejni dobrga fuzbala in, če me fifa preseneti toliko bol kul!!! Nikakor pa ne gnetim FifaPes ognja kateri je že v žrjavici.... Naj me osvoji boljši!

P.S. Če si po par podajah dal na izi gol (PES) vsaka čast, jaz sem bil strokovnjak v faljenju na 1000 in 1 način :doh: (beri PS2 v smeteh, na tleh, na tleh čez okno in da ne omenim vulgarnih besed in brc, ki jih je bil deležen...) ampak PS2 je še kar magično dela in glih tko pad, ki jih je bil deležen ×2??? Upam, da je z to konzolo isto ;)

ja, če boš PS3 brcnu, ti bo nogo zloml...

HAHA ampak, če ste gledal Shaolin socker (če maste cajt poglejte tole NORO

) pol je vse mogoče brez zlomljenih nog in z prekleto nadmočno natančnostjo!!! Tale klip me spomni na RED CARD, če ga je kdo špilu? Prfukjen špil, priporočam vsem želnim zabave in ljubiteljem Matrixa in seveda fuzbala kateri, čeprav je špil fuzbal, nima nekega velikega pomena :lol::lol::lol:
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.