Skoči na vsebino

NOVI DEMOTI


SANDOS

Priporočene objave

  • Odgovorov 204
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Vse kar je ok na spilu se mi zdi grafika in tist dim.

Vozni model je slab. Spet lahk delas vse kar hocis (spilo na @KING mode ...), torej 120 cez ovinek ...

Spet poskodbe. So govorili ka vse se bo dalo dol, barva itd. itd. itd. Barve mi ni uspelo skraspt dol ...

To je za njih lahk simulacija sam za moje pojme tole ni glih simulacija ...

Link to comment

Saj NFS nikol ni bil in nikol ne bo simulacija. Pa zdaj je že običaj za NFS-je, da novejši, kot je, slabši je. Če majo pri EA-ju IQ sobne temperature. Namesto, da bi si vzeli 2-3 za razvijanje novega NFS-ja, potem bi to še bil nek špil. S takim načinom pa so itak vse zasrali. Saj mogoče jih bo čez naslednjih 10 NFS-jev srečala pamet (kar je malo verjetno) :doh:

Link to comment

Men se je tud to zgodil, sm drugac gameplay sploh ni tok slab, sm mislu da bo ful beden, pa sploh ni, pa niti ni tok hitr, na netu vsi govorijo kok je hitr, pa sploh ni. V glavnem, velik bolj je, kot sm pricakoval. Premislujem celo da bi si kupu.

Timeshift me je isto pozitivno presenetu, deluje dobr, kot je D.Tidus reku, trga gate.

Sam Ratchet je pa carski da ni res, nikol nisem igral prejsnih iger iz serij, sm ta je pa hud da ni res, to si bom zagotovo nabavu.

Link to comment
Lol toti PES2008 demo tut pri men zmrzuje, medtem ko vse ostale zadeve delajo brez vsakršnih problemov. Pomoje je to neki z demotom narobe.
tud meni je friznu, po strelu iz kota.......

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Ker sem fen PES-a sem ga nabavil IN:

- Dejansko se je zelo približal arkadi (12-8 Anglija-Brazilija, prva igra :headscratch:).

- Grafika faljena. Gledalci so v kockicah.

- Gameplay šteka, da ne govorim o posnetkih. Licence :annoyed:

- Multyplayer zabaven kot še nikoli :beer:

- Počasneje kot sem si predstavljav sodeč po vaših postih.

- Motorika seka.

- Pač PES.

- Par kolegov, gajbo pira in zelo dinamična in zabavna igra TO JE TO!

- Fuzbal simulacijski friki, se mormo žal letos držat FIFE (predvidevam, še nisem sprobal).

To so prvi vtisi, za kaj več pa, ko ga malo bolj spoznam

;)

Link to comment
WTF!!!!!!!!!!! Zakaj? Pizda ud sonyja!!! Kdaj bo pa pol na evropsk PSN pršu, drug četrtek???? :headscratch: :annoyed: :annoyed:

Izjava Sonyja

"As many of you in Europe and Japan may have already learned, today’s demo is currently only available on the North American PlayStation Store, and will only work on PS3 units in that territory. As you may already know, North America is the first region to launch Uncharted: Drake’s Fortune (Monday, November 19th), and we wanted to be sure that we gave our North American PS3 players the opportunity to try out the demo prior to launch. Other territories are currently putting the finishing touches on the localization aspects of the Uncharted: Drake’s Fortune demo, and will release it in their respective PlayStation Stores in due course."

 

 

Link to comment

No eden od Naughty Dog je v blog napisal tole

Hi guys and gals,

We hear you loud and clear. Wanted to chime in here and let you know that we have shared your frustration with the Naughty Dog team and we are going to see what we can do. I will be back tomorrow with an update, but in the meantime I hope you can be patient and bear with us. As you have learned through communicating with Evan and Amy on the blog, Naughty Dog is a studio that listens to gamers, so I hope to have good news for you soon.

Thanks,

Sam

Očitno so se mal ustrašli bojkota nabave te igre v trenutno najmočnejši regiji...

Link to comment

Caki a mi evropejci si lahk naredimo us acc??!? OMG!!!!!!

Sm probo demo. 10/10.

Grafika je res dobra, ko ustrelis v sod al pa granato vrzes osupnes ko eksplodira :drool:

Plate so lepo narete, vodni efekti so bozanski. Ko gres v vodo in prides vn se res lepo vidi da si bil v vodi ...

Sm igral na hard in so dokaj prefrigani tile pirati. Te zacnejo obkoljevat pa ti se kako granatico vrzejo in si u kurcu :fiufiu:

Najboljso orozje je pa seveda pumpa ^^

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.