Skoči na vsebino

[Multi] Assassin's Creed Revelations


Avart

Priporočene objave

jaz sem imela včeraj nesrečo pri steal the artifact. ko sem prilaufala do osebe, jo je en ubil pred mojimi pčni. in to se je ponavljalo celo igro. na koncu sem čisto ponorela :D

če si bolj za zeam play (bf3 stil :D ) potem igraj manhunt. je pa res vse odvisno, ali tisti ki so v tvojem team-u vedo, kaj morajo delati. ponavadi se držiš svojega team igralca. če se moraš skrivati (si tarča), dobiš več točk, če sta skupaj. še si assassin pa lahko v primeru, da tarča tebe onemogoi (stun), te lahko oživi tvoj team igralec in ubije tarčo.

mistress3riple.png

Link to comment

Pri steal the artifact je dobro po strehah it. Tak sem jaz delu. Ukradu pa na strehe uletu in pol do baze. Ker folk večinoma sam po ulicah leta. Drugač pa treba mal naštuderat mape, da vidiš, ki so dobre poti. Nasplošno vsi sam po ulicah letajo. To je lahk prednost za take igre kot je steal the artifact. Manhunt prviš, da je dobra:D Bomo probal ...

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Aja pa še eno vprašanje. To se mi dogaja največkrat pri deathmatchu..Naprimer, da vem točno ker me misli štihnt in tut prav cajt prtisnem za stunt me še vedno fenta al pa se delno obrani pol pa ga vse eno fenta do konca. Pa ti vrže kao častna smrt( honorable death)..wtf je fora tega, če sem že v naprej vedu ker bo in se tut obranu sam me vse en štihe pol?...:eye:

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Aja pa še eno vprašanje. To se mi dogaja največkrat pri deathmatchu..Naprimer, da vem točno ker me misli štihnt in tut prav cajt prtisnem za stunt me še vedno fenta al pa se delno obrani pol pa ga vse eno fenta do konca. Pa ti vrže kao častna smrt( honorable death)..wtf je fora tega, če sem že v naprej vedu ker bo in se tut obranu sam me vse en štihe pol?...:eye:

Stun samo v redkih primerih zmaga(imas vec moznosti ce lockas target) tako da ce ves kdo te napada raje pobegn kukr pa da ga probas stunat. Razen ce te preseneti pol pa das stun da dobis honorable death. Aja pa se ena fora glede stuna ce ves da te nekdo zasleduje(šepetanje v ozadju pomeni da te ima nekdo na lock on) pjt okrog vogala, ga pocakaj in prtisn stun - v tem primeru stun zmaga. ;) Mi je pa ze parkrat ratalo da ce stojis med npc-ji in te nekdo napade in se pravi trenutek odmknes bo ubil npc-ja namesto tebe :D

Drgac pa rabis samo poznat mapo in vajo ;)

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment

če si nov bodi mal na strehah je mal lažje se mi zdi... jz se sicer tega zlo izogibam in grem tja zgolj če je tam moj target. Skratka spotoma se naučiš da je disguise najboljši ability in lahko s pomočjo tega in smoke bomb narediš ogromno stunnov. Stuna se tud tko da pričakaš nasprotnika za kotom kjer te ne vidi in ga hitro stunnaš iz kota a je to že malj zahtevno deluje pa sicer vedno. Kasneje postaneš boljši, men gre zdej zlo dobr. Prej sm odigrav tekmo s scorom 8-1... večinoma tud zmagam.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Jaz se pa izogibam streh pri igrah, kot so simple deathmatch ali deathmatch. Je pa koristno pri drugih igrah, ko s tem nisi toliko izpostavljen( steal the artifact, manhunt...) pa kr prav pridejo. Do zdaj mi je samo enkrat uspelo zmagati v simple deathmatchu. Ampak z veliko pomočjo stuntov. Nevem kako mi je to ratalo, ampak 3/4 napadov sem se lahko ubranu z stuntom. Potem sem šov drugo igro sem pa crkavu, ko mačk. Prvo sem mislu, da je to odvisno od lika, da ker se lažje obrani. Zdej pa vidim, da je to bol od igralca odvisno kuk je dober al pa neroden.

Aja pa pri določenih mapah sem ugotovil, da majo eni liki prednost zaradi dvojnikov. Ker če glih potrofiš mapo, ko nimaš nobenga dvojnika, si tako lahka tarča, da je brezveze igrat.

Aja pa je že kdo tuki odigral vse Desmondove sekvence?. Men so prov bedne:eye: Do zdej sem pršu skozi prvo. Ampak vsaka naslednja je bol kr neki pa vse. Tuki so ga pa res vdarli mimo. Lahko bi si bolši način zmislili. Se bom očitno še dost matru, da bom priguru do 100%.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Jaz se pa izogibam streh pri igrah, kot so simple deathmatch ali deathmatch. Je pa koristno pri drugih igrah, ko s tem nisi toliko izpostavljen( steal the artifact, manhunt...) pa kr prav pridejo. Do zdaj mi je samo enkrat uspelo zmagati v simple deathmatchu. Ampak z veliko pomočjo stuntov. Nevem kako mi je to ratalo, ampak 3/4 napadov sem se lahko ubranu z stuntom. Potem sem šov drugo igro sem pa crkavu, ko mačk. Prvo sem mislu, da je to odvisno od lika, da ker se lažje obrani. Zdej pa vidim, da je to bol od igralca odvisno kuk je dober al pa neroden.

Aja pa pri določenih mapah sem ugotovil, da majo eni liki prednost zaradi dvojnikov. Ker če glih potrofiš mapo, ko nimaš nobenga dvojnika, si tako lahka tarča, da je brezveze igrat.

Aja pa je že kdo tuki odigral vse Desmondove sekvence?. Men so prov bedne:eye: Do zdej sem pršu skozi prvo. Ampak vsaka naslednja je bol kr neki pa vse. Tuki so ga pa res vdarli mimo. Lahko bi si bolši način zmislili. Se bom očitno še dost matru, da bom priguru do 100%.

pri simple deathmatch in deathmatch ni važno na kateri mapi si. tukaj ni dvojmikov, razen če igralec ne uporablja ability in ima lahko dvojnika.

pri simple deathmatchu pa ability sploh ni, tako da so vsi na istem. meni se zdi ta igra najlažji način, da greš gor po ranku

desmond sekvence pa še nisem igrala. bom mogoče danes

mistress3riple.png

Link to comment
Kak ti je uspelo dobit 1500 točk za en kil?:o

hmm... ubistvu sm dobu 1500 pik za stun. Najprej sm enga stunav, potem naredu kill in potem še en stun vse je blo v manj kot 10 sekundah. Dobu sm chain bonus, double stun bonus, greater variety pa mogoč še kaj. Sej mam navadno na tekmi vsaj en kill ki je čez 1000 ampak ta je navadno focus kill ki je incognito in še kak variet zraven. Včas je blo to velik bolj pogosto ko sm še uporabljal poison.

Gapi x3.jpg

Link to comment
jezn sm da mi smoke bomb ne deluje 50%. Drgač pa sm mev ravn en deathmatch zdej 10150 score :D... moj trenutni rekord pri revelations. Sm kar slikat mogu. Za en kill dobu 1500 točk yay :P. Skratka mal morjo patchat to. Smoke bomb in stuni včas ne delujejo kot bi mogl.

tok mi pa za en kill še ni uspelo dobit. ponavadi dobim okoli 1000, ali pa malo manj. moram več igrati :D včasih sem boljša včasih slabša. je pa odvisno od oostalih igralec. sem v petek igrala z eno skupino in je en igralec cel cajt samo tekel po mapi. za popizdit in se zaletaval v ostale.

za smoke bomb še ne vem, ker sem šele dobila, ampak stun pa res včasih ne deluje.

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.