Skoči na vsebino

[Multi] Assassin's Creed Revelations


Avart

Priporočene objave

Ja ene sekvence so čist lahke, da dobiš 100%, ene pa kleješ, ko star kočijaš, ko te tik pred koncem zajebe. Men se je prov to doskrat zgodil. Pridem skoz 3/4 in pol nakonc me neki zjebe, da ne dobim 100%. Itak popizdiš:banghead:

Pa pri Sp mi grejo najbolj na jetra Janissaries. Te pa so premočni. Že tak ga morš štihat, ko nor, da ga uspeš ubit. Pa še na blizi uporablajo pištole. Že z enim se jebeš dugo, če se pa cela četica spravi si pa gotov. Tak, da če ve ker kako dobro strategijo, kak se jih, da odkrižat v enem šusu, prosim nej pove. Ker te res najedajo preveč.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
v soboto igrala DLC Lost archove in sem razočarana. že v igri nisem uživala v desmond's sekvencah in potem naredijo DLC na isti način?

da ne govorim o tečnih ach, kot je complete xy without a fail.

sedaj naj nehajo z acr in naj se raje osredotočijo na ac3

AC3 ustvarja ubisoft senior team ze 3 leta medtem ko so ostali ustvarjali ACB in ACR. Tako da lahko dajo vn se 10 dlc ac3 se bo naprej razvijal.

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment
Men je res kul dlc saj zves zakaj una psica crkne u ACB(upraviceno za moje pojme) pa se mal vec izvemo o Clayu. Pa v desmond's sekvencah mi je blo tut zanimivo v prvi osebi igrat.

psica?

prikažejo jo že kot templar, ki se je infiltrirala med assassin's. ampak ali je vse to res. pri ac ne moreš nič vedeti zagotovo.

jaz potiho upam, da je res bila templa, ki se je morala infiltrirati v assassin's kroge, vendar se je na koncu spreobrnila in bila assassin. in da jo je desmond ubit je bilo samo zato, ker sta se preveč združila in ga je motila pri nadaljne reševanju sveta

AC3 ustvarja ubisoft senior team ze 3 leta medtem ko so ostali ustvarjali ACB in ACR. Tako da lahko dajo vn se 10 dlc ac3 se bo naprej razvijal.

vem, da je del ekipe začel z ac3 takoj, ko je bil ac2 zunaj. zato je ac3 tako hitro zunaj po acr.

samo zdi se mi, čeprav imam rada ezia in vse kar je povezano z njim (subject 16), da če dajo še kakšen dlc ven, se bo vse samo še vleklo

mistress3riple.png

Link to comment
psica?

prikažejo jo že kot templar, ki se je infiltrirala med assassin's. ampak ali je vse to res. pri ac ne moreš nič vedeti zagotovo.

jaz potiho upam, da je res bila templa, ki se je morala infiltrirati v assassin's kroge, vendar se je na koncu spreobrnila in bila assassin. in da jo je desmond ubit je bilo samo zato, ker sta se preveč združila in ga je motila pri nadaljne reševanju sveta

:thumbsdown:

slabo si ti to preigrala ker mas notri dokaz kjer sama prizna da je templar

pa prikazejo jo kot assassina ki se infiltira med templarje in se potem spreobrne v templarja.

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment
slabo si ti to preigrala ker mas notri dokaz kjer sama prizna da je templar :thumbsdown:

pa prikazejo jo kot assassina ki se infiltira med templarje in se potem spreobrne v templarja.

a govoriva o dlc-ju ali acb?

ker kot sem rekla, mi dlc ni všeč in mi je logično, da si nič ne zapomnem, pa itak ga še nisem končala.

priznam. nič si nisem več zapomnila. se mi zdi, da jo prikažejo, kot si ti sedaj napisal, samo nimam več pojma kje. to je pa tako, če imaš preveč delov in potem vse skupaj že mešaš.

bolj me je zmotilo, ker si napisal psica.

mistress3riple.png

Link to comment
a govoriva o dlc-ju ali acb?

ker kot sem rekla, mi dlc ni všeč in mi je logično, da si nič ne zapomnem, pa itak ga še nisem končala.

priznam. nič si nisem več zapomnila. se mi zdi, da jo prikažejo, kot si ti sedaj napisal, samo nimam več pojma kje. to je pa tako, če imaš preveč delov in potem vse skupaj že mešaš.

bolj me je zmotilo, ker si napisal psica.

1.Dlc je official story.

2.To kar sem napisal zves v dlc.

3.Ne vem kaj bi lahko mesal ce je zgodba povezana.

4."psica" je moje mnenje, ker za moje pojme je, ker jih je hotla zajebat in juno je to vedla in je zato uporabla desmonda da jo ubije. :hyper: Sj v ACB mi je blo se gadno k umre sam takt se ni vedl zakaj.

5. a nimas ti neke enciklopedije pa si neki ful fan? kako pol lahk mesas zgodbo? :D

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment
1.Dlc je official story.

2.To kar sem napisal zves v dlc.

3.Ne vem kaj bi lahko mesal ce je zgodba povezana.

4."psica" je moje mnenje, ker za moje pojme je, ker jih je hotla zajebat in juno je to vedla in je zato uporabla desmonda da jo ubije. :hyper: Sj v ACB mi je blo se gadno k umre sam takt se ni vedl zakaj.

5. a nimas ti neke enciklopedije pa si neki ful fan? kako pol lahk mesas zgodbo? :D

ja, sem fan, samo ne več toliko kot sem bila. komot lahko mešaš zgodbo. pač nisem človek, ki bi si vse ful zapomnila, če ni življenjskega pomena. igram, si zapomnim kakšno stvar in ko končam, večinoma zgodbo pozabim. ne vse.

in kot rečeno. dlc mi ni všeč in zato si določenih stvari ne bom zapomnila, ker ga samo igram, da vidim kakšen je. in sem se že sprijaznila, da po vsej verjetnosti ne bom imela vseh ach.

mogoče, mogoče...si bom premislila in šla še enkrat skozi dlc, ker sem ga igrala pozno zvečer, bila v xbl party in možno je, da zaradi tega nisem bila pozorna na zgodbo.

in, ko je prišel dlc ven, mi je interes igre že globoko padal, dokler nisem videla ac3.

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.