Skoči na vsebino

[Multi] Assassin's Creed Revelations


Avart

Priporočene objave

MP pri AC je zamene nekaj novega. In po pravici povedano mi ni čist jasno, kako se igra. Sem probal eno igro in sem dejansko bil čisto izgubljen, ko smo en druga iskal in se štihal. Nekako mi ni glih posrečen ali pa samo nisem navajen na tak mp način igranja. Bom videl, čez čas kako se bom ujel v mp.

Kar se pa tiče SP je pa zakon. Čeprov dosti spominja na brotherhood je špil res svetovn. Zgodba tipična za AC. So se pa v tem delu še bol potrudili z sovražniki in ni več hecov z njimi. Najbolj najedajo tisti z pištolam in puškam. Ker če se spravi cela četica na tebe je bolš "hit and run", ko pa da se boriš, ker te bojo zrešetal, ko za hec. Aja, da ne pozabim omenit hook blade. Stvar je prav koristen pripomoček. Kar me pa še vedno moti v AC pa je, še vedno niso porihtal tiholazenja. Zelo redko mi je ratalo nekoga fentat brez, da bi me opazil( govorim za glavne naloge).

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
MP pri AC je zamene nekaj novega. In po pravici povedano mi ni čist jasno, kako se igra. Sem probal eno igro in sem dejansko bil čisto izgubljen, ko smo en druga iskal in se štihal. Nekako mi ni glih posrečen ali pa samo nisem navajen na tak mp način igranja. Bom videl, čez čas kako se bom ujel v mp.

Kar se pa tiče SP je pa zakon. Čeprov dosti spominja na brotherhood je špil res svetovn. Zgodba tipična za AC. So se pa v tem delu še bol potrudili z sovražniki in ni več hecov z njimi. Najbolj najedajo tisti z pištolam in puškam. Ker če se spravi cela četica na tebe je bolš "hit and run", ko pa da se boriš, ker te bojo zrešetal, ko za hec. Aja, da ne pozabim omenit hook blade. Stvar je prav koristen pripomoček. Kar me pa še vedno moti v AC pa je, še vedno niso porihtal tiholazenja. Zelo redko mi je ratalo nekoga fentat brez, da bi me opazil( govorim za glavne naloge).

a igraš na ps3? ker če na xbox, potem lahko skupaj kaj probava. nisem glih glavca, sem pa tukaj malo boljša kot v bf3 :D

mistress3riple.png

Link to comment

Ja to je sam glavna zgodba.Zdaj grem še stranske misije pa te ostale stvari odklent, da bo 100%:cool: Aja pa sem potem šel mal probat mp. Zdej ga že mal boljš razumem. Razn to še vedno ne vem kak se obraniš, ko te ker napade. Ker vedno, ko me kr se sploh ne morm obranit.Enkrat sem se skril v kup sena pa kr en vedu kje sem pa me ven potegnu pa štihnu..mislim wtf?

Aja pa še to da ne pozabim omenit. Na ps storu je še ena sekvenca, ki se dogaja 10let po koncu Revelations-a(naslov je Assassins Creed Embers). Stane pa simboličnih 2,99€. Zdej kako je pri xboxu pa ne bi vedu.

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

pri mp so abilities in če je on level več kot 20, potem jih že kar nekaj ima. potem je tudi vse odvisno, katero igro si igral. na primer pri deathmatch ni tvojih dvojnikov na mapi, kar pomeni, da če si se skril v seno in ker ni dvojnikov, je lahko sklepal, da si tam. lahko ima perk, kjer mu pokaže tarčo.

na primer, tisti ki "šajnajo" uporabljajo templar vision, tako da te vidiš na kilometre prej

sedaj ne vem, kaj moraš pritisniti pri ps 3 za stun. malo opazuj karakterje. ponavadi se tvoj nasprotnik vseeno malo drugače obnaša, kot ostali. na primer lahko malo bolj proti tebi zavije in veš da je on in ga pač onesposobiš s stun. je pa tako, da stun ne duluje vedno ampak dobiš vseeno točke, ker si ga poskušal. to mi je tu zelo všeč, ker v acb tega ni bilo. tam si pritiskal stun kot budala in nič.

res škoda da si na ps3 ker drugače bi lahko šla kakšen private match in ti bi kakšen trick pokazala. jih ne poznam, kot nekateri igralci. mene so tudi včeraj kar ubijali.

včeraj sem igrala corruption in poleg deathmatch-a je to meni naj igra.

mistress3riple.png

Link to comment
Ja to je sam glavna zgodba.Zdaj grem še stranske misije pa te ostale stvari odklent, da bo 100%:cool: Aja pa sem potem šel mal probat mp. Zdej ga že mal boljš razumem. Razn to še vedno ne vem kak se obraniš, ko te ker napade. Ker vedno, ko me kr se sploh ne morm obranit.Enkrat sem se skril v kup sena pa kr en vedu kje sem pa me ven potegnu pa štihnu..mislim wtf?

Aja pa še to da ne pozabim omenit. Na ps storu je še ena sekvenca, ki se dogaja 10let po koncu Revelations-a(naslov je Assassins Creed Embers). Stane pa simboličnih 2,99€. Zdej kako je pri xboxu pa ne bi vedu.

am.... Embers je animiran film in ne igra :lol

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.