Skoči na vsebino

Problem z xbox 360 gold memership 1 month free


rkajtn

Priporočene objave

Lep pozdrav!pred 3 dnevi sem kupil xbox 360 premium pack z 1 mescem zastojn gold paketa!Ampak ko sem ustvaril account mi pise da imam silver account!in tudi nikjer ni da bi lahko presaltal na gold razen da napisem podatke od kreditne ali pa da vnesem kodo!Nic od tega pa nisem dobil dobene kode pa dobene gold carda!!

prosim za pomoc ce je imel kdo to tezavo in jo je ustrezno resil!!

lp

Link to comment

sem ze nardil 3 acounte zraven pa pri dobenem ne pise membership gold!tisti tapravi ki ga uporabljam je cboc360beginer!aja pa xbox imam od ponedeljka!!zanima ce bi mi kiri dal naslov od mesengerja pa bi me vodil in bi se nardil 1 acount po njegovem postopku mogoce bi slo!!ko sem kupil xbox premium nisem dobil niti dobene kode niti dobene gold kartice pise pa da imam zastojn 1 mesec golda!!pise pa mi ko pogledam acounte mi pise zraven imena se xbox live pri 2 acountih pri ostalih pa nic!!se dajo drugi acounti kako zbrisat?

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

ko si delaš novi gamertag tam ko ti piše če bi rad mel gold za 1,3,12 mescov al nekaj takega izbereš silver in ti napiše da imaš 30 dni golda pol pa kolko jaz vem nekjer ne piše al maš gold al silver probi it kaj špilat online če gre te maš gold če ne pa .....................

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.