Skoči na vsebino

Xbox 360 SLO GamerTagi vpis !


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 833
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Zdravo!

Moj gamer tag je pod zaporedno številko 94.

Samo eno vprašanje bi imel. Zakaj meni pri gamertagu ne kaže katero državo sem si izbral. Ko sem se na konzoli prijavil na Live, sem si izbral U.K. Vam vsem kaže državo, meni kaže pa vprašaj in piše "Country Unknown."

A mi lahko nekdo prosim pove, kje naj izberem državo, čeprav mi je čudno, ker vem da sem jo na začetku izbral...

Hvala

Link to comment

No, pa da jih bo 100! :) Slucajno sem se odlocil, da bi morda bil cajt usposobit lajv, ki mi v Lj itak ne bo sluzil ama nic, a vendar sem pac vzel konzolo domov domov in poslihtal.

punca:

Cebelica.png

jaz:

hudibauc.png

Cist frisno, danes pa jutri sem se na proper netu (ADSL), tak da ce je kaksna GoW seansa v planu, bi se pridruzil. Dodal nisem se nobenega, bom pa morda dodal vse, vsaj za kak chat, ker spilanje preko UMTSa ravno ni uzitek, ce je ze lep dan in spljoh dela. :)

(:

Link to comment

Tako, tudi sam sem se pridružil Xbox360 sceni.

Moj gametag je: Sir Rade Kokoska.

Si pa lastim zaenkrat: Need for Speed Carbon, PGR3 in Kameo (ponudba iz Toys'r'Us). Samo Carbon je v nemščini hehe.

In seveda vsem Xbox360 soveseljakom en lep pozdrav.

LP,

Sir Rade

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Lep pozdrav prijateljima iz Slovenije,evo mene sa nekim novim accountima sa moje friends liste pa ako ste za slobodno možete objavit njihove gamertagove tako da nas ima više,lep pozdrav.

AccessThe360

xxMARCOTxx

Sepiroth6

eXPERT iwo

Rochester 1991

Mrcina

Pavkovic

x Blaze360 x

CRO EVIL

Mujky

Orang cro

Uzurpator

king FRANKO

TeRRoReRRoR

playbox 385

Nishkoristi

Black mustang07

MrAz

izzy DARK O

MASTER+X+84.png
Link to comment
Lep pozdrav prijateljima iz Slovenije,evo mene sa nekim novim accountima sa moje friends liste pa ako ste za slobodno možete objavit njihove gamertagove tako da nas ima više,lep pozdrav.

bok masterx

objaviti ču ja sve tvoje frendove i narediti jedan veliki spisak za 2-3 dana .

:beer: :thumbup:

Xbox

Link to comment
Lep pozdrav prijateljima iz Slovenije,evo mene sa nekim novim accountima sa moje friends liste pa ako ste za slobodno možete objavit njihove gamertagove tako da nas ima više,lep pozdrav.

bok masterx

objaviti ču ja sve tvoje frendove i narediti jedan veliki spisak za 2-3 dana .

:beer: :thumbup:

Ok,Samotar,lijep pozdrav.
MASTER+X+84.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.