Skoči na vsebino

Xbox 360 SLO GamerTagi vpis !


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 833
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Hvala!

Drugače pa moram vprašati: Kaj je z temi gamercardi? Zdajle gledam svojega in ni not prikazanega ne avatarja ne igre,ki sem jih igral. Prav tako kaže koliko časa sem neaktiven in kaj sem nazadnje delal (v nastavitvam imam to sklopljeno). V primeru,da na gamercard kliknem pa je vse tako kot mora bit.

EDIT: Zdajle sem šel na MGC.net in dal naj naredi kodo za gamertag. In v primeru,da klinem pri stilu na default ni v gamertagu nič, če pa kliknem green (enako kot default) ali karkoli drugega pa je vse OK.

r00li.png

EDIT2: Tole ima pa ogromno zamudo. Šele zdajle je začelo pravilno kazati.

Link to comment

Ja ban je napravljen glede na unikatno ID konzole in ne na Live uporabnika. Microsoft je očitno blokiral samo tiste konzole, ki so modificirane v smislu zaganjanja "varnostnih kopij"! Vsi ostali, ki pridno kupujemo originale iger se nimamo/jo česa bati.

EDIT: Tisti, ki imajo modificirane konzole morajo konzolo zamenjat (kupit novo) z novo identifikacijsko številko in lahko uporabijo svoj star Live gamertag!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.