Skoči na vsebino

Xbox 360 SLO GamerTagi vpis !


Samotar

Priporočene objave

Zanimivo, da sem si pri xbox1 pravo kako za boga bom zapolnil 100 frend mest, zdaj ko jih mam že 70 in to samih slovencev, pa se bojim, da bo 100 mest premalo.

:)

:beer: no če ker manjka na seznamu mi ga samo dopiši in ga dodam :bowdown:

kdo bo magični 100 slo gamertag ?? :rock:

Se še spomnim začetka x360 ,ko smo bili samo jaz,NinjaKlan,Švajger,Sneti itd

zadnje čase pa število raste in rast :rock: gremo na 100 :thumbup:

Xbox

Link to comment
  • Odgovorov 833
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

ej ql da si te gamertage linku :beer: ty. Aja pa malce off topic: zakaj ne mors dt da si iz slovenije :/. Sm dol kr Slovakia pol.. Carantania ftw xD

edit : zakaj se mi noce gamertag prkazat :wtf:

BEEBO0070

sm dol v signature, a sm kej narobe naredo?

v signature si tole skopiraj

[url=http://profile.mygamercard.net/BEEBO0070][img=http://card.mygamercard.net/gelsig/BEEBO0070.png][/url]

:beer: ma ni šanse da ti nebi to delalo ;)

Xbox

Link to comment
BTT: Mater...ne morem verjet. Kje ste bli v casu 1ke? Po novem letu bom verjetno tudi jast koncno z vami GoW nabijavsi....

:hyper:

kaj po novem letu ? saj zdaj hodi božikek naokrog in deli darila ... Xbox 360 za vsakega :rock: :thumbup:

@kilzorz: Tudi ce zbrises ne dela....moglo bi. Upam da bo Samotar postimal

vse se poštima :bringiton:

Xbox

Link to comment
Na prvi strani jih imaš zbrane od vseh nas. To sem mislil. :mwahaha:

:wtf: pa zato vem :disbelief: saj jaz to urejam :cough:

isto tudi na joker forumu in pa na svoji strani katero trenutno prelagam na googlepages.com :crossfingers: sem mislil ka kje še kaka stran obstaja :roll:

evo še eden novinec me je kontaktiral prek maila :rock:

onimusha7.jpgonimusha7

Xbox

Link to comment

Mah...jaz sem za 100% akcijo. 1x kmalu bo treba na poskok v Italijo. Zanimive paketke ma tamkajsnji bozicek...

Kar zadeva M$, se mi zdi da njim prav dol visi za kakrsnokoli uradno prodajo. Do sedaj niso pokazali nobenega pozitivnega vtisa. Ce bi imeli vsaj reklamo bi garant pridobili 2 kupca vec na mesec....

Vsaj nekej je...

Od splava raste scena hitreje kot kadarkoli. Go go KSI!!! :rock:

Mam eno vprasanje...

In sicer, ko jast dobim x360 in goldLIVE in hocem obnoviti stari gamertag bo normalno delovalo na account recovery, ne?

Ker ko grem na Xbox.com in hocem videti status racuna, mi butne vn da hoce cifro kreditne. Zdej al to hoce samo za internetno evidenco? Al si lahko podaljsam LIVE prek interneta?

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Mam eno vprasanje...

In sicer, ko jast dobim x360 in goldLIVE in hocem obnoviti stari gamertag bo normalno delovalo na account recovery, ne?

Ker ko grem na Xbox.com in hocem videti status racuna, mi butne vn da hoce cifro kreditne. Zdej al to hoce samo za internetno evidenco? Al si lahko podaljsam LIVE prek interneta?

Na Livu imaš opcijo za obnovite starega gamertaga tako da bi ti to moralo delati na x360 ! :thumbup:

Ko greš na xbox.com tam si lahko podaljšaš acount, kupiš M$ poinst, spremeniš acount iz silver v gold , pač rabiš kreditno ali pa prepayd kartico !! :crossfingers:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.