Skoči na vsebino

Xbox 360 SLO GamerTagi vpis !


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 833
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Jazm sem na HR strani predlagal sestavo take liste kot jo imamo mi in me je admin samo nekaj zkurcal. Tak da moreš res vsakega igralca vprašat za njegov gamertag kar direkt bedira, saj najprej moreš gor prit kdo vse v forumu ima xbox 360 direkt beee....
Imali smo tu temu ali su je admini blesavi izbrisali i sad sam je ja opet aktivirao pod xbox 360 community,stvarno je blesavo da moraš svakoga pitati za gamertag.
MASTER+X+84.png
Link to comment
Hej Master_X dobro dosao.

Dali bi mi mogao kazati koa je ta hrvatska stranica o kojoj pricate. Od uvijek sam zelio ustvariti neki connection izmedzu nase i koje hrvatske stranice o igrama.

Mozes i na taj forum dovesti sto vise hrvata, da bih imali veci community :)

:objem:

MaTiCeK niti ja nisam znao za vas od prije par dana,a onda mi je jedan rekao za vas i od onda sam član vašeg foruma i jako mi je drago zbog toga,ja pokušavam dovesti što više ljudi na forum ali to opet ovisi o njima jer mnogi ne razumijo slovenski,jaz sem blizo Slovenije kojih 15 minot.
MASTER+X+84.png
Link to comment

Hvala. Starega nebom več uporabljat.Z dark-om začenjam new live samo z originali. :)

Xsiluro, ne ni uspelo. Bom pa zdaj imel nov nefleshan xbox 360, in sem nabavil 7 orignal iger. Tako, da zdaj naprej grem v tej smeri.

Hvala tudi tebi za ispiracijo, saj sem pri tebi videl, da je lepše in predvsem bolj spoštovanja vredno igranje z orignal igrami.

Še enkrat zahvala Xsiluru za pomoč pri reševanju xboxa.

Thanks

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

Dark Ethan z veseljem sem ti pomagal pri tvoji težavi, škoda samo, ker nisva bila uspešna!

Me pa veseli, da si se odločil za podporo razvijalcem iger. :thumbup:

Sedaj je potrebno v tem duhu nadaljevat! Si ena izmed svetlih izjem in lep primer kako se da, zadeve lepo zrihtat v pravo smer samo če se hoče.Upam, da ti bodo sledili še drugi!

Way to go Dark Ethan!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.