Skoči na vsebino

Crysis


Priporočene objave

Kot so ze zgoraj spisali, ce je graficna preslaba se nekateri efekti sploh ne pojavijo na ekranu in s tem igra drzi hitro frekvenco, medtem, ko pa to dejansko ni popolna grafika.

In sem tudi malo sklepticen, da ti lepo cisto brez zatikanja dela pri vse na max, (hkrati 1280x1024 in 8xAA, FF)....

Seveda pa mislim, da igra pocasi tone v pozabo in niti ne odmeva vec toliko, kot je pred izidom, oziroma celo 2 leti pred izidom.

Link to comment
jah 3/4 folka se je sprjaznlo da je škoda 2000€ za 1 igro

:lol: če s temi 2000€ misliš na računalnik,,kaj misliš, da bi si kupil računalnik samo zaradi te igrice?? :crazy::no_no: ,,nope...koker jaz znam, nihče ne misli tako,,(kot sem napisal),,,

če kupiš komp. za 2000€,,,te si zmago,,ker boš ga lahko mel več kot 5 let,,,,al ne?? (seveda če boš lepo ravnal z njim)... :rock:

in znjim lahko igral igre, ki bodo dosti večja konkurenca igri CoD 4,,CRYSIS..pa še ktera se najde.....

po mojem bo CRYSIS kmalu dobil močno konkurenco,,,govorim o tej igri:

Assassin's Creed: Altair's Chronicles (ne le-ta, še polno drugih)

http://www.gamespot.com/video/939560/6182851/assassins-creed-video-review :beer:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
crysis na konzolah ne bo crysis na kompu. grafika na konzolah se zdalec ne doseze crysisa in high-end pc-ja. seveda so na konzolah zelo lapi detalji and all ampak crysisa 360 in ps3 ne bosta mogla "narediti" taksne grafike kot je na pc-ju. Pika.

heh...zej ko si dubu nov komp pa kr misls, da ps3 ne more take grafike narest :ihih:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
crysis na konzolah ne bo crysis na kompu. grafika na konzolah se zdalec ne doseze crysisa in high-end pc-ja. seveda so na konzolah zelo lapi detalji and all ampak crysisa 360 in ps3 ne bosta mogla "narediti" taksne grafike kot je na pc-ju. Pika.

heh...zej ko si dubu nov komp pa kr misls, da ps3 ne more take grafike narest :ihih:

Če lohka zakaj potem še ni Crysis na Ps3ki in 360ki?

Fora je da imata obe konzoli izredno malo rama tko da če bi uzel vn tono stvari bi delale samo to potem spet ne bi bil Crysis kot ga poznamo na pcju.

Link to comment
crysis na konzolah ne bo crysis na kompu. grafika na konzolah se zdalec ne doseze crysisa in high-end pc-ja. seveda so na konzolah zelo lapi detalji and all ampak crysisa 360 in ps3 ne bosta mogla "narediti" taksne grafike kot je na pc-ju. Pika.

heh...zej ko si dubu nov komp pa kr misls, da ps3 ne more take grafike narest :ihih:

moj komp nima nic s temu kako ps3 in 360ka ne moreta prikazovati crysis tak kot je na compu. Kot je ze napisal zonGoku imata konzole premalo rama in ni mogoce prikazovati takih graficnih detajlov.

Glede mojega compa: ocitno mi zavidas

js ne vem no

Link to comment

Fire_soul... Tvoj racunalniski sistem ni nic kaj posebnega. Je middle rang racunalnik danes, tako, da je ta hvala malo mimo.

Kot druga, se da pa marsikaj optimizirat za konzole, kar je za racunalnik kjer je na stotine razlicnih hardwarov veliko tezje, kar je tudi razlog, da PS2 prekasa procesorje, ki imajo cez 1500MHz takt in podobno infrastrukturo, medtem, ko jih ima PS2 samo okoli 300, ce gledamo output softwara, ki ga preracunavata.

Po drugi strani pa, kar zmore tvoj racunalnik zmoreta tudi obe danasnji top-end konzolici.

Link to comment

Mogoce ne tocno vse kar je mozno pri racunalniski verziji, ampak presenecen bos cez kaksno leto, ko pa bo grafika ze kar na nivoju crysisa. (malo slabsi lightning efekti in to, drugace pa zelo podobno, oziroma blizu).

Crysis se mi zdi pa samo preseravanje teh efektov, ki sploh niso optimizirani. Se mi zdi, da se jim sploh ni slo toliko za optimizacijo, ampak so dodali vse kar se je lepo svetilo in so s tem samo se toliko poslabsali stvar, medtem, ko bi lahko veliko lepse teklo z malo slabsimi a bolj optimiziranim softwarom.

Igra bo popolnoma igrabilna sele cez kaksne 2 leti za vecino ljudi.

Celo farcry mi dela nekoliko z zatikanji pri top graficnih nastavitvah pri 2GB rama OC na 230MHz, AMD Athlon OC 2740MHz, X1900XT 256 OC (680/1800) (FSB=350).

Podobno sranje je tudi crysis, le se toliko hujse.

Link to comment

Mah, za crysis mi prov dol visi, vazn da mam css ...firesoul dej naloz si css grema na mp.. ;):) ..

glede zavidanja: hja kdo pa ne bi zavidal cloveku ki ima dober komp, sicer pa se z igram ne obadam vec veliko kako urco na dan morda. :D

edin problem kompov je v tem da bodo danasni sredno dobi racunalniki cez 1 leto morda ze slabi.. :sweat:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.