Skoči na vsebino

Xbox 360 in pokvarljivost


xardas

Se vam je že kdaj pokvaril vaš xbox 360  

39 glasov

  1. 1. Se vam je že kdaj pokvaril vaš xbox 360



Priporočene objave

  • Odgovorov 98
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Evo, moj X je prišel iz servisa. No, zdej samo še čakam, da mi pride iz Nemčije, kajti tam je bil kupljen. Bom vidu kaj so naredil... Upam, da bo delal zdej ker drugač... :annoyed:

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
Imam namen kupit X360 in joj kako me skrbi, ko berem te komentarje. :?

Novi xboxi360 z hdmi izhodom se približno 3x manj kvarijo od starih.

Tudi če je to res, to pomeni, da se jih še vedno 10% pokvari. Kar je veliko...

Jaz upam, da se moj ne bo pokvaru in se bom na koncu te generacije veselo smehljal z delujočim xboxom... Vendar ne računam na to.. :lol:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Juhej, artifakti! :beer:

Vse skupaj se je v obliki mreže kvadratkov začelo prikazovati včeraj pri PGR4, sprva sem pomislil, da zaradi pregrevanja, a je konzola bila relativno "hladna" (neredko dosega precej višjo temperaturo). Nato sem danes zjutraj poskusil še z GOW in pa Halo 3. Rezultat? Še huje, kljub temu da je konzola hladna (vklopljena šele nekaj minutk). Pojavlja se samo na 3D objektih, pa še to samo na določenih teksturah. HUD v nobeni igri ni prizadet, prav tako pa ne dashboard. Občasno se stanje za nekaj sekund normalizira, potem pa jovo na novo. Po moje se poslavlja GPU in v kratkem pričakujem RROD :(. Če ima morda kdo izkušnje in morda celo (začasno) rešitev za ta specifičen problem, bi je bil vesel, ker je zadeva izjemno moteča. Drugače pa z garancijskim listom v trgovino in čakat mesec, dva. :doh:

gow1.jpg gow2.jpg halo2.jpg halo3.jpg pgr2.jpg

Link to comment

Na tak način se je začelo pri men, pol mi je slika začela že freezat... nakoncu sem videl samo še črnino. Vglavnem GPU je šel v k :)

Treba bo na servis... in čakat mesec ali več, žal

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

drgac:

3-Red-Lights-1-796401.jpg

hardware failure

4 Red Lights: The A/V cable is either not properly connected to the Xbox 360 system, or is not being detected.[2] Check cable and connector.

3 Red Lights: Console is experiencing a hardware failure (aka the Ring of Death) Contact Xbox customer support

2 Red Lights (left): Console is overheating Turn console off, unplug power supply

1 Red Light (bottom left): General hardware failure

chin up, little man. It will be better soon :beer:

js ne vem no

Link to comment

poslal sem jo na servis v Nemčijo, trenutno je na poti k meni, jo dobim ta tedn. Verjetno je popravljena, čeprav sem bral, da lahko tudi iz servisa novo dobiš.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.