Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
Eno vprašanje imam pri gameplay.co.uk. Stvar se tiče naslova. Tam kjer je treba vpisat naslov vpišem tole:

Blabla Blab 9

potem pa še poštna številka in država. Vendar pa me zanima, če je potrebno tam pri naslovu dati tudi pošto.

Torej tako:

Blabla Blab 9

Juhu

lej zadeva je sladeča:

(name & surname); Ime in priimek: Jože Gulikože

(adress); Skalna Gora 9

(post & post number); 1334 Buconci

(country or state);Slovenia

To je to!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Hm, natancno zdaj ne bi vedel, kaj sem napisal. Ampak probaj smiselno naredit, vsekakor svoj kraj nekje moras napisati.

Če imaš čas te prosim,da pogledaš.

(name & surname); Ime in priimek: Jože Gulikože

(adress); Skalna Gora 9

(post & post number); 1334 Buconci

(country or state);Slovenia

Hja ne gre!

Pač tukaj so polja:

First name: Jaz

Your surname: Idiot

Your billing address: Glupa lulica 82

Postcode/Zip code: 4855

Country: Slovenia

Telephone number: +3862558748

Torej tam kjer je postcode se ne,da vpisati še pošte, ker stvar pusti napiati le točno doočeno število črk in številk. Torej je edina možnost, da dam tam pod billing adress.

Torej takole:

Glupa ulica 82

Grdobija

EDIT: Zdajle sem dal change billing adress pa se pri državi sploh več ne,da izbrat Slovenije (ker je ni). Prej popoldne, ko sem račun registriral pa je še bla.

Link to comment

Ko si izberem neko igro, da jo bom kupil preko interneta oz. www.game.co.uk dam buy, nato si izberem pošto [EU] Royal Mail - Europe - 3 to 5 business days in, ko si izberem to pošto (upam, da je pravilna) se mi včasih napiše tole:

Your basket is empty.

If you added a product to your basket and it is not showing, please be aware that you must have cookies enabled to be able to shop on this site. If you have cookies enabled then try deleting your cookies and restarting your browser. If you are still having problems then check our Basket Issues page for further assistance.

Alternatively if you were just looking around why not have a look at our current offers?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.