Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Ko si izberem neko igro, da jo bom kupil preko interneta oz. www.game.co.uk dam buy, nato si izberem pošto [EU] Royal Mail - Europe - 3 to 5 business days in, ko si izberem to pošto (upam, da je pravilna) se mi včasih napiše tole:

Your basket is empty.

If you added a product to your basket and it is not showing, please be aware that you must have cookies enabled to be able to shop on this site. If you have cookies enabled then try deleting your cookies and restarting your browser. If you are still having problems then check our Basket Issues page for further assistance.

Alternatively if you were just looking around why not have a look at our current offers?

Link to comment
Se da pri kateri od teh online trgovin kupit tako da plačam pri prevzetju paketa? Ali bom moral nujno preko kakšnega bank transfer-a?

Najbolj me zanima za gameplay, če pa katera druga trgovina podpira, prvo opcijo zgoraj, pa naj prosim napiše.

Če naročiš iz tujine, ne moreš plačati po povzetju paketa, moraš nujno plačati z bank transfer-om.

Pri gameplay-u ne moreš plačati po prevzetju paketa, ker je gameplay angleška trgovina. Plačanje po prevzetju paketa je mogoč le iz Slovenije (če živiš v Sloveniji seveda) torej Igabiba.si, Mantis.si, ...

Link to comment

No, najcenejša varianta nakupa je eBay. Mi je uspelo nabavit Gears of War original zapakirano, Made in Ireland, PAL, za skupaj 40 eurov s poštnino.

Tako da, vsaj kar se tiče naslovov, ki so že nekaj časa veni, se tudi splača eBay. Razen kakih Classics, ki so še cenejše na Sendit ali Gampley (pri nas seveda ne v Mullerju), ali pa TDU (mislim da Gameplay za 35 eurov).

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

GoW najceneje dobiš isto pri Play-Asia in to za 36,03€ s poštnino :ihih: :drool:

Najcenejša varijanta je za določene igre (region free špili) play-asia.

Sem si 2 dni nazaj naročil PREY za 19.54€ s poštnino :rock:

edit: juhu :hyper:Order shipped on Jun 04, 2007

Prey (Asia, No Region Protection) 1 17.21 EUR Shipping 2.33 EUR Total 19.54 EUR

Xbox

Link to comment

Še nekaj, kaj pa carina?

Ja do zdaj sem samo enkrat plačal carino in to verjetno zato, ker sem si naročil naj mi pošljejo v škatli . :doh:

Se mi pa tudi zdi da carinijo od 40€ naprej , če se ne motim !!!

Bom videl za par dni ko dobim Praya če mi obračunajo carino :headscratch: samo mislim da mi nebodo :hyper::beer:

Xbox

Link to comment

Ne bo držalo, Samotar ... Vsaka pošiljka, ki je dražja od 22€ (celotna cena, s poštnino vred), se carini. Prey-a ti ne bodo carinili, bi pa carinili GoW, če bi ga naročil. Na koncu bi te prišlo več, kot, če bi igro naročil iz UK oz. iz kakšne druge trgovine iz EU.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.