Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Nekaj me zanima. Na strani play-asia.com že nekaj časa opažam, da na primer pri izdelkih za Xbox 360 piše "Compatible with Xbox360™ Asia/Japan/US...". Kako je lahko, primer, brezžična slušalka kompatibilna samo z azijskim Xbox-em? Pa saj brezžičnost je standardna zadeva pri konzoli, kaj ni? Zakaj se taka slušalka ne bi povezala na evropsko škatlo? :? Isto faceplate-i ipd.. Compatible with Xbox360™ Asia. Wtf?

Link to comment

jaz sem si nabavo prek play-asia.com brezžični pad in je isto pisalo, da je Compatible with Xbox360™ Asia. Naj te glede tega nič ne skrbi dela tudi na PAL konzolah isto Faceplate sem si nabavo Chrome varijanto :love:

in vse štima.

Face Plate Chrome

PA.66675.001.jpg

Xbox 360 Wireless Controller Microsoft Compatible with Xbox360™Asia

PA.58331.001.jpg

Xbox 360 Rechargeable Battery Pack Microsoft Compatible with Xbox360™Asia

PA.58334.001.jpg

:beer:

Xbox

Link to comment
ja sej ko tisto 4 mestno kodo vtipkam z izpiska sem verified menda. Jaz nikjer nevidim te opcije send 2.5 euro o cem govorite razen ce je to ta Complete Expanded Use Enrollment ko je blo tudi nekaj takega potrebno placat menda.

Sawyer,

ja to je to.

Expanded Use Enrollment. Pa ni treba čakat 1 mesec. Jaz sem prvič kupil prek paypala en teden nazaj. In sem lahko na spletni banki, kjer imam pogled v mastercard promet v roku 4 dni dobil 4-mestno kodo.

Lahko pa greš tudi na banko, če nimaš spletne banke.

Potem vpišeš kodo in lahko plačuješ neomejen znesek.(kolikor imaš limit na banki). Plačuješ pa pod opcijo, kjer imaš send money. Najlažje je kar z ebay-a nabavljat, ker imaš kar možnost"pay for an ebay item".

LP;

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment
EN POFUKAN MESC ZE CAKAM NA GOW PROKELTI PRASCI SO ME NATEGNL AL KWA, U PIZDO GREM NA POSTO PA SO REKL NEJ NJIM SPOROCIM OK JIM PISM PA NBENGA ODGOVORA PROKLETE PIZDE.... NKOL NE NAROCITE IZ GAME !, joj sploh nevem kaj bi naredu a mi lohk kdo predlaga kako in kaj

Jaz bi pa lepo prosil da nekdo editira ta post in vse grde besede izbriše ali zamenja z zvezdicami *****

Hvala

followmeontwitter.png
Link to comment
ja trgal so ze, ja coll edition sm narocu, ja dubu sm e-mail da so 28tga decembra odposlal iz game.Zgleda da bom dubu k bojo mel spet u stocku :/..takrt k sm narocu je se blo u stock, zglede da pa je zej lih zame zmankal joooooj sam proklete picke se niti na upajo repliet na moje e maila

-Če so ti odposlal 28.12.2006 pol nima veze kdaj bodo spel mel na zalogi!! Ker je paket na poti!Tist je pol dejansko vse odvisno od Royal mail!!

-Če ti pa niso še odposlal se pa lahko še zmeniš za vrnitev denarja!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.