Skoči na vsebino

[klan]Warhawk


Ozi

Priporočene objave

  • Odgovorov 397
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

... :ihih: to danes je bilo nekaj... :hyper::car: ...carskega!!! Fantje se enx hvala za igro, pripravljeni smo kar vredu... :rock: ...če sem iskren ste me kar pozitivno presenetili! :china: Torej vsem ostalim je lahko zal da niso furali zraven, ker bi lahko dosti odnesli...,ko spilimo se team work smo mislim enakovredni marsikomu!!! :bringiton: jutri bo server aktiven že od 17.30 ob 18.00 pa je tekma!!! :hyper: Edina sprememba je ime serverja in sicer bo "Slovenija vs Italia" na zahtevo makaronarjev! :cough::mwahaha: Geslo ze imate, če pa ga je kdo zgubil al pozabil ga dobi na zs! THX to everybody again...dajmo jih ju3 :tepen: lp

Link to comment
... :ihih: to danes je bilo nekaj... :hyper::car: ...carskega!!! Fantje se enx hvala za igro, pripravljeni smo kar vredu... :rock: ...če sem iskren ste me kar pozitivno presenetili! :china: Torej vsem ostalim je lahko zal da niso furali zraven, ker bi lahko dosti odnesli...,ko spilimo se team work smo mislim enakovredni marsikomu!!! :bringiton: jutri bo server aktiven že od 17.30 ob 18.00 pa je tekma!!! :hyper: Edina sprememba je ime serverja in sicer bo "Slovenija vs Italia" na zahtevo makaronarjev! :cough::mwahaha: Geslo ze imate, če pa ga je kdo zgubil al pozabil ga dobi na zs! THX to everybody again...dajmo jih ju3 :tepen: lp

Koprčan ey ... Za sestavo treninga samo tole :

:car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car:

EDIT : Tommorow is a D Day !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Fašis.. pardon Italjane klat... kaj je lepšga? bom tam! Povejte mi, a je prepovedano Icmajstra klonirat ?

Ne bo se dalo na split screen če si to mislil... :a_a: ...server bo za 24 igralcev...premeščanje poljubno tko, da bomo lahko v istem teamu! :ihih: komi čakam... :hyper: lp

:(:(:(

D-tidus če te bo vrglo v nasprotno ekipo jo zamenjaj pa je.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.