Skoči na vsebino

[klan]Warhawk


Ozi

Priporočene objave

  • Odgovorov 397
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ja js lahk se trem zrihtam ...

ZS al pa mt.matej@hotmail.com za vec info :)

Glede igre same: smo bli kr dobri. Koper je skor zivce zgubil, js pa posran ... sam prvo igro je nejcek bil tako posran ko smo igral DM ... ko bi ga z drekom polival :cough:

Sam se sreca da nismo na lanu igral ... bi ble resne poskodbe ... ce bo lan kdaj bom spilo v kletki :ihih:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Zdravo fantje, klele u Warhawk temi sem nov in v Warhawku na sploh nov :beer: . Igra se mi zelo dopade ampak mam 2 vprašanji. Prvo vprašanje je kje naj najdem ta vaš slo server za Warhawk ker mi ga nikoli ne najde med listanimi serverji in drugo vprašanje leti na slušalke. Dons sm igral z enimi švaboti (mensezdi) in so neki govoril js sm pa hotu kej nazaj povedat in nism siguren da se me slišali.

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Ne nic Warhawka zato ker eni niso resni. Neki tednov nazaj je bilo se velik ljudi samo prejsni teden pa nobenega, skor in potem se kopru zdi da je bv met server ...

Anyway pride 1.3 update, Operation Broken Mirror expansion, pa se neka nova orodja za popravljanje stvari pridejo ... :)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.