Skoči na vsebino

[Uradna tema]COD 4: Modern Warfare


Ozi

Priporočene objave

  • Odgovorov 272
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Mene pa zanima ce je tist FX controller vredn 50 eurov, (sem dobr na joypadu, se bolsi pa miski :thumbup: )

stari...izgubi se čar konzole...flikneš si COD na pc....pa je :beer:

CoD za pc si bom nabavu za bozic, k dobim nou monitor. Mene bl nasplosno zanima, za npr. kaksn resistance ali haze. Sej z joypadom mi gre ful dobr (presenetljivo dobr, in sploh ne opazim razlike med ps3 in 360 joypadom pr igranju..k so eni mutili da je Xbox360 velik bolsi za fps, je bolsi sam ne tok >.>) Pa kok ma dolg kabl ta frag fx.

deletethis.jpg
Link to comment

Kaj smo ze dobili patch :innocent: jaz se ne spomnil da bi kaj patchal. Se na COD forumu si folk ni jasen al smo al ne.

Can't see that 402 has posted it one here, but here is his update on patches posted on the IW forum's. Basically those with EU versions of the game (includes all PAL I think, Aussies too) Probably won't see the connectivity patch until late Jan/Feb. The multiplayer patch should be bundled into this for EU users, and US/Jap users should get a further patch for the multiplayer side of things.

So EU users will get one patch with the lot in, US/Jap 2 seperate patches (one of which, the connectivity patch, they have already had). Until such time both EU & US/Jap users are on the same patch servers will be split so those with friends in different regions won't be ablt to play with their pals for a bit until all the patches are released.

Link - [url]http://www.infinityward.com/community/forum/index.php?topic=6712.0[/url]

Zadnje case se mi zdi da mi hitreje najde igro, po drugi strani pa se se vedno zgodi "host ended game".

edit americani so ze dobili mi pa bomo dobili po novem letu...

Link to comment

Mal prej spet igral COD4 in pri tisti BOG mapi ali kaj je ze je en mudel s P90 letal okoli cel cas. In si je mudel nabral 50 killov / prib. 20 deathov...

Naslednja mapa je bla ona ko si tam pri tistih vlakih in tip ni mel za burek. Fora je bla v tem da je prvo rundo bil vazn ko marela pol naslednjo jo je pa popiho dol ko sm ga ownu :cough:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Hehe. Sem ga vceraj odklenil, se mi zdi in sem takoj zacel ownat z njim ^^

Sm dons se on mali kalasnik probo in :rock:

Sm pri eni igri mel 16:0 ^^ z airstrikeom sm jih pobil cel kup pol pa se helica spustil, par granatic, mal svinjca ... :bringiton:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.