Skoči na vsebino

[Uradna tema]COD 4: Modern Warfare


Ozi

Priporočene objave

Se malo pa se bom res znebil COD4 in se pomaknil na vecje in boljse stvari ... BF anyone?

Fora je v tem da vsega skupi sm preigral 2 dni ... ce bi mi stelo v cas v lobbyju bi mel sigurno 2 tedna ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Odgovorov 272
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Če hočete ubiti res veliko ljudi pojdite na headquartes ker sem jih jaz v eni rundi ubil 76 in nekje 14-krat umrl. :rock::beer:

Res je da jim še serverji zajebavajo na polni črti ker ponavadi vidiš host ended the game ali pa da imaš slabo povezavo in te ven zabriše. upam da bodo te nadležne stvari odpravili čimprej :ninja: :china:

Link to comment

Tisti, ki hočete rushat čez prestige mode do željenega/zadnjega levela 1 (golden cross) priporočam da vsakič pridno naredite kill challenge za orožja saj dobite za recimo 150 killov z AK 47 kar 1600 xpja. Ostale challenge ki se ofnejo po lvl 49 pa boostajte z kolegom v Cage Matchu (Misery loves company itd...).

Za splošno uporabo pa zel oodsvetujem M4, ker dela najslaši damage (skoraj enak pištolam) in raje posezite po M16 ki je res mini snajpa ali pa MP5 ter P90. Slednja še posebi za S&D seveda z silencerjem.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Meni osebno je najbolj cool G36C...malo trese, dokaj močen je...preverjeno :cool:, seveda pa je AK-47 nekaj neverjetnega...LOL...v zaprtih prostorih pa je zelo cool mali AK mislim 74 C? Močna zadevščina...moje izkušnje... :beer:

verjetno bo pa vsak našel orožje,ki mu je najbolj po godu...jaz sem se kar nekaj časa iskal...na snajpu sem pravi n00b... :cough:;)

Link to comment

Imam idejo da bi naredili kao trening ob dolečenem času npr. petek in bi vsakemu določili kakšen položaj: Snajper, SMG, LMG, Assultat itd.

To bi bil nekaj takega kot je trenutno trening pri warhawku. Glede na to da ima precej ljudi COD4 bi se lahko na ta način zbrali in se skupno zabavali.

Če je kdo zainteresiran naj sporoči :china: :rock::beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.