Skoči na vsebino

Kupujem Xbox360


iLichu

Priporočene objave

  • Odgovorov 50
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ej stari, jz ti priporočam, da raje vzameš PS3, kr ma ful dbest igrce pa kul je

Tvoja mnenja so itaq neuporabna , ker itaq vemo kero konzolo preferiraš in ne znaš podati realnega mnenja !!! Pa tut če si mel PS3 ... Xbox 360 je res boljši , ne pa toliko kot ti praviš. Vas fanboye je itaq brezveze upoštevat ker ne poveste nič pametnega in pri nakupu človeku nič ne pomagate. Raje vprašajte koga ki je izkušal obe konzoli ... Hočeš da ti naštejem koga ki da realno mnenje ? Ok ni problema stari : Metalord 66 ti bo dal zelo realno mnenje in čeprav bi tudi on mogoče dal prednost X360 , bo definitivno bolj realno od vaših izjav tipa : Xbox 360 poowna PS3 tok in ga tut vedno bo , ker bo mel boljše igre. Kak veš ? ... Zato raje pomagaj človeku z pametnimi izjavami in mu z realnimi izjavami olajšaj kupnjo , tako da bo videl če je res to tisto kar on hoče !

Ne bit pacient. Če mislim, da je PS3 brezvezen še ne pomeni, da sem fanboy sploh če to podprem z trdnimi argumenti. Ko bo PS3 imel kup dobrih špilov bom tud jaz drugače pel. Najbolj pa podpiram itak kar so že zgor napisal - zdej kupiš X360, PS3 pa nabavš ko bo v boljših časih. Dandanes pa res ni noben problem menjat oz prodat rabljene konzole..

Kot sem že stokrat rekel, naj pride 8 Days in LA Noir na PS3 in bom lizal prste raznim Tidusom in DjRiderjem, ker po (tistem malem) videnem sta mi ta dva špila res edina next gen, čeprav bo do izida preteklo še par let.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
LGjevega se nisem sprobal in ga tudi ne bom ker sem cisto prevec zadovoljen s samsungom.

Imaš popolnoma prav, kar si napisal. Toda poglejmo še na drugo stran. Da ne bomo samo Samsunge hvalili. Imam LGjev omenjeni monitor in slika je več kot zadovoljiva, najsibo to za pc ali xbox. Poleg tega mahneš tri muhe v enem šušu. Pc, Xbox in TV. Xbox omenjam zgolj zato, ker ti ni potrebno kupiti vga vmesnika. Enostavno priključiš na komponentne vmesnike in si zmagal. Seveda vse skupaj popestris s TV tunerjem ;-)

Lp,

obscurson

Link to comment
LGjevega se nisem sprobal in ga tudi ne bom ker sem cisto prevec zadovoljen s samsungom.

Imaš popolnoma prav, kar si napisal. Toda poglejmo še na drugo stran. Da ne bomo samo Samsunge hvalili. Imam LGjev omenjeni monitor in slika je več kot zadovoljiva, najsibo to za pc ali xbox. Poleg tega mahneš tri muhe v enem šušu. Pc, Xbox in TV. Xbox omenjam zgolj zato, ker ti ni potrebno kupiti vga vmesnika. Enostavno priključiš na komponentne vmesnike in si zmagal. Seveda vse skupaj popestris s TV tunerjem ;-)

Lp,

obscurson

se prav da lahk s LG M228WA gledm tud normalno tv al kva ??

markolepisig1.png
Link to comment

Sm kar je najbol pomembno kakšen ima ta model LGja input lag? Ker kokr vemo je za spilanje to pomembno, ze tako niso najbol odzivni LCDji, da pa imas input lag v višavah je pa še tok slabš. Za samsunga pac vemo, da ima edn najnizjih input lagov pri LCDjih, medtem ko LGji so ponavad dokaj slabi kar se tega tiče.

DejchSLO.png
Link to comment

Ta je itak lovska, da nočeš dat 70eurotov za igre.

Nekatere starejše igre dobiš na ebayju že za okoli 20ojrov in celo manj in to nove, novejše pa za okoli 40-45 ojrov.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Zivjo, danes sem šel s friendom v Italijo,ki je nabavil Xbox Premium z Forza Motorsport 2 ter Viva Pinata. Nov iz Mediaworlda.

Nakar pridemo domov, odpakiramo, priklopimo ter gremo na xbox live, kjer nam ponudi update. Ampak updata noče naredit, prikaže download bar, en čas nč, nato napiše, da je prišlo do napake. (poskusimo z mojim xbox-om, pa live dela normalno in še isti update sem naredil danes).

V glavnem...najboljše še pride...

Malo pogledam konzolo in vidim, da ni nova ampak obnovljena. Ima neko prasko na ohišju, nato zmeraj bolj sumljiv snamem face plate, kjer vidim, da nima original garancijske nalepke, ampak garancijsko nalepko microsoft servisa. (aja - datum izdelave - October 2006).

Ma kako lahko prodajajo rabljena obnovljeno konzolo kot novo???

Ali je sploh to legalno??

Danes zjutro ga neseva nazaj, pa me prav zanima, kako se bodo izgovarjali tuljoti.

Mnenja???

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

Mah vec al mn se ti to lahk povsod zgodi, ker pac sef prodaje rece, treba se znebit stare robe, fuknte to na police, se bo ze en kekec zajebu, ki niti ne bo vedu, da se je. Ce pa slucajno naletijo na nekoga, ki bi to lahko vedu, pa mu tko al tko zamenjajo in to je to. Zdej ce je to cist nelegalno nebi vedu, bi pa pomoje koncno nehal to sranje delat, ce bi ljudje jih prjavlal na varnost potrošnikov, ampak kokr sm reku, vecina kupcev (80%) niti ne ve kaj in kako, zato tako nategovanje.

DejchSLO.png
Link to comment

Akcija uspela. Dobili nov Xbox 360 z hdmi izhodom ( sept 07).

V glavnem, ko sem pokazal prodajalkam, zakaj se gre, je rekla, da taki prihajajo iz Microsofta. Nato je poklicala vodjo oddelka, kjer smo pregledali še tri xbox-e (paket z Forza motorsport 2 in viva pinata za 300 Eur) in glej, glej, vsi so bili obnovljeni. Nakar ni mogla verjet in smo odprli enega z HDMI in ta je imel orginal Microsoft nalepko.

Lepo se nam je opravičila ter za doplačilo 50 eur smo nabavili tega z hdmi izhodom.

Sam ta Microsoft nima meja...prvo slaba izdelava konzol...nato ti jo še enkrat ponujajo za novo????

Vodja oddelka nam je povedala, da bo takoj vrnila xbox-e microsoftu. Čeprav dvomim, ampak vsaj enkrat je bilo lepo videt, kako jo je ta stvar razburla... (pa še dobra črna italijanka je bla...bi jo kar potolažil:)))

Skratka: Ne kupovat paketa z Forza 2 ter Viva Pinata. Razen če želiš imeti obnovljeno konzolo z datumom proizvodnje september-oktober 2006.

LP;

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.