Skoči na vsebino

XLink Kai: Evolution VII za xbox360


atomikus

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
Sem že enkrat nekaj sprobaval in se ne obnese .

Igre sem našel sam je bil ping preveč visok za igranje, Live je daleč pred tem .

Mogoče pride v poštev če bi se naredilo par uporabnikov znotraj Slovenije da nebi bil ping visok .....

Skratka zaenkrat neuporabno :no_no: žal

Slo underground modanih konzol :lol:

Edit

a je še kaj podobnega kot to ?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • 3 years later...
  • 5 tednov kasneje...

Jaz igram z kolegi MW3 prek xlinka-Xtag je ;bobi PALCKE_SLO;ponavadi igramo ob sobotah ali nedeljah po 21i uri.Deluje stvar če se priklopiš na osebo ki ima razdrto 30ms ping limito(or me).Za MW3 pa potrebujete mislim da TU 7-title update na konzoli.Pri meni smo ponavadi trije komadi-tko če bo kdo za ,se lahko zmenimo-Magari chat prek skype-a ali kako drugače.Lep pozdrav

Aja še nekaj naknadno-na pcju naložiš xlink in oba z boxom povežeš preko ruterja-ali shared connection.Greš v enginu-xlink-pod xbox 360 ,fps,mw3 in daš v igri system link in probaš.Če je uporabnik res daleč npr. usa,potlej nau nič-če je pa blizu eu pol pa seka.se naredi da kdaj lega(te nazaj meče),potlej pač poiščeš nekoga drugega.Ponavadi je kr skoz dost folka na mw3-ostale stvari so dead.Tko da upam da se kdo pripelje gor,pa ne pozabt TU gor dat na disk pod ;CACHE;ali na memory card-kar je malo težje

Urejano od bobi BUNKA
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Najlažje je če sta oba direkt v ruter.Drugače lahko shared connection-Verjetno bo mal problem komp če je brezžičen.Je pa tko ko je stvar naložena na kompu ,greš pod nastavitve in na desni spodnji vse obkljukaš in vpišeš user,pass.Na boxu pa mislim da še uporabljajo TU7.Zaženeš igro in pol nastaviš mapo cod mw3 na pc-xlinku(planet,zeleni krogec-xbox360-1st person shotter-mw3).Je pa vprašanje,kdo ti je delal jtag-če ti je omogočil online-včasih nekateri blokirajo da nebi prišlo do updejta(to se nastavi u dashlaunch,ki ga imaš verjetno na disku še-če zaženeš prek xexa ,te za te stvari vpraša-Jaz sem ga imel zaklenjenega,možno ,da imaš ti tudi)Če še ne bo šlo,napiši kje se ustavi-ali pa probava skupi prek skypa

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 8 meseci ...
Najlažje je če sta oba direkt v ruter.Drugače lahko shared connection-Je pa vprašanje,kdo ti je delal jtag-če ti je omogočil online-včasih nekateri blokirajo da nebi prišlo do updejta(to se nastavi u dashlaunch,ki ga imaš verjetno na disku še-če zaženeš prek xexa ,te za te stvari vpraša-Jaz sem ga imel zaklenjenega,možno ,da imaš ti tudi)

Evo moj prvi post :)

Moja konzola je JTAG (V3) (cool runner v3, Freestile 3, Dashlounch 3.0.5), in je nastavljena na offline.

Ker nimam pojma o konzolah (prva) me zanima če se bana le ob updateu firmware-a oz. SW-ra ali že s samo komnikacijo z "live-om"?

V glavnem problem imam tule:

http://www.nike.com/us/en_us/c/training/nike-plus-kinect-training

Po končanem treningu hoče program uploadati vadbo na nike+ račun vendar ker je konzola offline se vse skupaj zacikla. Če ima kdo rešitev bom vesel.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.