Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

Ma mesto je drugač čist drugo mapak se vidi par podobnosti, kar je posledica digitalnega New Yorka. V GTA3 je bila recimo varjanta cental parku, tu je tud, južni del Manhatnna je podoben v GTA3 ampak tu so zadeva čist drugaeč narejene v čist drugi grafiki in v večjem obsegu. Že sam central park v GTAIV se mi zdi da je za polovico enega otoka iz GTA3.

Pa na jugu Aldequina oz. Manhattna je v GTAIV neko gradbišče, me zanima a so s tem mislal slučajn Ground Zero :ihih:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Za pc nebo prislo pa nehaj ze srati.

Kaj pri Svet iger je ze kdo dobo phone call ce se je zainteresiran? Jaz mocno dvomim da bodo v pondeljek dostave, niti v torek nimam upanja ceprav pise na domaci strani da je blo kao garantirano za tiste ki so narocli pred nekim datumom. DVOMIM.

A ni tak da tisti ki so jo prednaročili do 25.4.08 dobijo na dan izzida? :headscratch:

Samo jao če bojo dali na pošto v pon. iz kopra bom dobo v mb(oz. 20km stran od mb)??

Ali dajo na hitro pošto?

Ker če nebom dobil v torek :bringiton:

Sej posta do 19te ure ce je oddana je drugi dan dostavlena. Ker jo cez noc peljejo iz ene tocke na drugo.

Link to comment

six10 vem ka hoces povedat sam to se zmeri ni nek hitman spil. To je GTA ...

Cover system mors skapirat, pol gre fajn ...

Za pc nebo prislo pa nehaj ze srati.

Kaj pri Svet iger je ze kdo dobo phone call ce se je zainteresiran? Jaz mocno dvomim da bodo v pondeljek dostave, niti v torek nimam upanja ceprav pise na domaci strani da je blo kao garantirano za tiste ki so narocli pred nekim datumom. DVOMIM.

Zakaj bi mogo ze dobit klic ce si se zainteresiran?

In ja ... v ponedeljek/torek jih dobite vsi.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Meh, men so copsi ful tečni. Komaj čakam da objavijo neke cheate, da jih izklopim. Še posebej v centralnem Algonquinu - okol Star Junctiona pa to - stojijo policaji kr na vsakem vogalu...

Med drugim, a ve kdo, če je kaj več trgovin s cotami? Do zdaj sem našo Perseus, Modo pa ono rusko sranje.

Online pa bi jaz jutri enkrat začel, da bo res zgledalo legit :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Ubij Playboya, boš dobil njegovo bajto pa še Dwayne ti bo dal njegov striptiz bar.

Aha ... pol sm naredo pravo odlocitev ... od striptiza dobis kaj gnarja ko dobis?

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
six10 vem ka hoces povedat sam to se zmeri ni nek hitman spil. To je GTA ...

Cover system mors skapirat, pol gre fajn ...

Za pc nebo prislo pa nehaj ze srati.

Kaj pri Svet iger je ze kdo dobo phone call ce se je zainteresiran? Jaz mocno dvomim da bodo v pondeljek dostave, niti v torek nimam upanja ceprav pise na domaci strani da je blo kao garantirano za tiste ki so narocli pred nekim datumom. DVOMIM.

Zakaj bi mogo ze dobit klic ce si se zainteresiran?

In ja ... v ponedeljek/torek jih dobite vsi.

Ma nevem zdelo se mi je da je pisalo v narocilnici, da bodo poklicali. Mozno da ni. Anyway kdo pa si ti da lahko govoris za Svet iger?

Drugace pa pise na njihovi strani da imajo igre in bodo zaceli posiljat komaj pondeljek zato nemore bit pred torkom pri dobenemu.

Link to comment

___________________________________

Evo, našel sem kode za tale špil

Dal sem jih pod BELO barvo da ne bi bilo kaj narobe

(sam z kruzorjem čez potegnite)

[size=7]http://www.gta4.net/

GTA IV Cheats

If you have the game already and want some fun (or if you are simply crap at it) then you might want to check out this list of confirmed cheat codes. All cheats have been tested successfully on the Xbox 360 version of the game.

All cheats should be entered during normal gameplay using Niko's cellphone. Enjoy.

kode

CHEAT NAME CHEAT CODE

Health

Restore Niko's health. 4825550100

Armour

Give Niko armour. 3625550100

Weapons #1

Baseball Bat, Handgun, Shotgun, MP5, M4, Sniper Rifle, RPG, Grenades. 4865550100

Weapons #2

Knife, Molotovs, Handgun, Shotgun, Uzi, AK47, Sniper Rifle, RPG 4865550150

Remove Wanted Level

Remove Niko's wanted level. Blocks achievement "Walked free". 2675550100

Raise Wanted Level

Add one star to Niko's wanted level. 2675550150

Change Weather/Brightness

Alters the weather/brightness of the game. 4685550100

Spawn Annihilator

Spawn an Annihilator in front of Niko. 3595550100

Spawn Jetmax

Spawn a Jetmax in front of Niko. 9385550100

Spawn NRG-900

Spawn an NRG-900 in front of Niko. 6255550100

Spawn Sanchez

Spawn a Sanchez in front of Niko. 6255550150

Spawn FIB Buffalo

Spawn an FIB Buffalo in front of Niko. 2275550100

Spawn Comet

Spawn a Comet in front of Niko. 2275550175

Spawn Turismo

Spawn a Turismo in front of Niko. 2275550147

Spawn Cognoscenti

Spawn a Cognoscenti in front of Niko. 2275550142

Spawn SuperGT

Spawn a SuperGT in front of Niko. 2275550168

Čist predouge so :S

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ceprav bi zlo rad prespilo tale GTA brez kod ampak policaji so tk gadni da ni res ... ti vrze 3 zvezdice, pa goro policajev ... pol jim pa probi zbezat ko bos mel se ne vem koga vse zadi ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Ceprav bi zlo rad prespilo tale GTA brez kod ampak policaji so tk gadni da ni res ... ti vrze 3 zvezdice, pa goro policajev ... pol jim pa probi zbezat ko bos mel se ne vem koga vse zadi ...

Tako je ce si pussy in hočeš vse na lahek način. Igra mora bit težka! Kaj mi če igra, ki jo obrnem z levo roko.

re.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.