Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

Glede tega kako je GTA SA dober špil bi lahko razglabljali celo večnost. Za moje pojme (IMO!!) je GTA SA najbolj beden del v seriji, Vice City mu seveda sledi.

GTA3 sem pa naravnost spoštoval in ga še vedno spoštujem. Razlog je preprost: Počutil sem se res kot, da igram nekega mafijca v pravem mafijskem mestu in pravi mafijski družbi (zajebani kravatarji + kurve FTW). Medtem ko sem se v GTA SA počutil kot največji klovn v mestu kateri se druži z nič kaj bolj zajebanimi klovni kot je protagonist sam.

GTA4 še nisem igral vendar po videjih sodeč ima igra veliko z GTA3 vsaj po stilu (mesto, družba). Pa naj kdo reče, da ni Niko Bellic najbolj zajeban protagonist serije.

v takem smislu ja :bowdown:

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

use dele mam doma tko ne ti men da nism drugih igral(razn prvih dveh :D),vice city mi je pa ful sedu ker mi ql obdobje 80's in takrat je bla res una mafija ne pa u SA uni opice neki kao ganstrji...

yo dog uni gangsterji so carji :china: Keep the value in it. Keep it real homie

Link to comment

ok vlik vs pa ni špilal gta 1 pa london pa gta 2

2 sm mau špilov ene 5 misij, gta1-london smo pa u šol prek lana nažigal da je noro (se spomnem k si z bazuko šicno prot puščic k playerja še nis vidu, pa je napisal da si ga ubu, pa mem se je razfakan bus prpelov :bowdown: )

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Špilov GTA 1 in mi je bla kul(nism vedu zakaj se gre), špilov GTA 2 tok cajta da mi je napajalnik crknu, trojke niti nism tok špilu ker mi ni delala, Vice city je bla revolucjonarna zame, San Andreas pa še bol, GTA 4 bom (vsaj upam da) dobil naslednji teden. Edina stvar ki me moti pri IV je to, da ni letal in biciklov :( . Usaj Skimmerja bi dali noter kot pri Vice City.

Link to comment

GTA 1 je bil super! Sem ga zelo prešpilal. London je bil bolj tako-tako. Dvojko imam še nekje in sem jo kako leto nazaj špilal na laptopu - kar dobra igra.GTA3 nekako ni bil zame - nikoli je nisem končal, mi je bilo pa dokaj všeč mesto. VC je bil super - totalno najboljša igra iz GTA serije. SA je sicer kar OK čeprav malo manj kot VC.

GTA IV pa bomo še videli!

Link to comment

Men pa IV. del najbolj dogaja, ne vem sicer zakaj, ampak "našel" sem se v igri :car:

Edino kar me moti je to, da morn igrat na 32" LCDTVju :x , hm...igranje na 720p projektorju - mokre sanje :lol:

Drugače pa mi je bla 1ka tud svetovna, VC tudi, a pri SA sem mislil n-krat, da bo tipkovnica letela skozi okno...koliko živcev je šlo v nič...na koncu sem obupal na unem letališču, ko je bilo potrebno narediti kao šolo letenja...ojoj, slabi spomini :thumbdown:

Trojka je bila pa svoj čas fenomenalna, saj je bila prva v seriji GTA, ki je pustila ptičjo perspektivo na strani.

Pr zadnjem delu me zanima kak si dam svoje mp3je v špil, da jih bom lahka poslušu na radiu? Radio Vladivostok al kaj je - prav fina postaja, sam premal obsežna.

Link to comment

Ce kaj v tem GTA4 resno smrdi je to definitivno telefon. Nemorem vec nasteti kolkokrat sem neki misijo/quest prekino, pogovora nisem slisal ker sem se zaleto z motorom, ker sem lih stopo z taksija, ker me je avto zgazo, ker sem knofe ravno stiskal. Enih 20+x se mi je to ze zgodilo zdaj.

Suxa pa tudi da se hp ne regenerira cez cas. Ker pred drugim sejfhausom ni nikjer hotdog standa. Pa sem v pizdi ker sem totalka zgublen kje do hpja.

Link to comment

jaz ze mam ta problem da grem v fight brez HPja ker nikjer nemorem pohealat se oz neki v pizdi materni do tja se mi pa neda it.

Samo je pa svinjarija da spil neve ce laufa z 20fps v dolocenih obmocjih. To me najbol razkuri ker ne prenesem low fps torej tocke kjer vidis da se naekrat slika zacne trgat. To pa je prakticno 90% celega casa.

Link to comment

mmmm..... mam eno uprašanje če gdo ve naj odgovori .............

zanimam me zka mi pr gta 4 ko grem v igro pokaže film kar je uredu pol mi pa ostane na loading "kao deluje loadin" in tam ostane črna slika ne gre naprej .......................

če ve gdo naj prosim odgovori ker bi jo rad čimprej igrau =)))

pr drugih igrah je pa use normalno sam pr gta 4!!!!!!!!!

sm jo pa že obrno ampak ko sm jo obrno mi je začela zafrkavat s tem ko sem napisau zgoraj

Link to comment
Kaj se "trganje" vidi na obeh konzolah? ps3 in xbox360 :?

Nevem nekaj pravijo da PS3 malo bolse dela. Kao hitrejse.

Jaz nekupim vec drugega spilo kot 1vs1 fightanje za konzolo. Nej gre v PM. To je ze drugi spil ki totalka zanic dela. Noja oni mi je vsej offline delal dobro in tekoce. Ta pa niti offline ne.

Link to comment

Sem naredo mali movie kak dobro dela. Me zanima kaj bote rekli nato. Da vidim ce xboxa v kanto vrzem. Trenutno se uploada na youtube.

Jaz sem ko so bili prvi reviewi al previewi slisal da so rekli da je FPS primerljiv na obeh konzolah. Da dobena nima problem. So sicer priznali da so trenutki low fpsji ampak to je vec kot trenutek za mene. Cele ulice, vecji del mest.

Pa zgleda da ima velikost zaslona tudi vpliv na subjektivno dojemanje neke scene. Ker na TVju 82cm LCD HD. Se mi zdi da nekaj bol steka kot zdaj ko sem na kameri pogledal pa PCju. Noja.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.