Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Za tiste ki imate low health in se vam ne da pešačit do healthpackov ali bližnjih food štacjonov samo pokličte 911 in zberte Paramedice, ko prispejo v vašo bližino lahko proti plačilu (okol 900$) dobite health lahko se pa kr vsedete v medic van in dobite natzaj health zastonj.

lol svetovno thx.

Link to comment

lp

nabavil sem igro gta iv. ko sem prišel domov vržem dvd v moj benq pogon v upanju da bo vse vredu. seveda temu ni tako.

igro mi sicer moj xbox ko sem v dashboardu prepozna.

v dashboardu mi kaže 0 / 1000 gamerscore, ter GTA IV.

ko pa hočem igro odpret, se mi prikaže črn zaslon in ne gre nikakor dalje.

ostane mi samo da resetiram xbox. in potem vedno znova in znova...

kaj mi je storiti?

Link to comment
lp

nabavil sem igro gta iv. ko sem prišel domov vržem dvd v moj benq pogon v upanju da bo vse vredu. seveda temu ni tako.

igro mi sicer moj xbox ko sem v dashboardu prepozna.

v dashboardu mi kaže 0 / 1000 gamerscore, ter GTA IV.

ko pa hočem igro odpret, se mi prikaže črn zaslon in ne gre nikakor dalje.

ostane mi samo da resetiram xbox. in potem vedno znova in znova...

kaj mi je storiti?

od prodajalca pridobi drug gta4 medij in probaj s tem, če ne bo delovalo tudi po tem pa imaš problem v x360

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
naja vsync pac sux to vem. A ne deluje to tak da ce fps pade pod 30 se avtomatsko synca potem na 15fps? torej vedno polovico?

Zanimivo da je ponoci supersmooth gameplay. Samo ko je neka cudna svetloba cez dan suxa.

vsync pomeni zaklepanje frejmov v igri na frekvenco osveževanja zaslona. V primeru GTA ne gre za to. Vsync ti le prepreči t.i. tearing, trganje slike na zaslonu, ti pa govoriš o padcu frejmov torej o t.i. slow-downih. Moram rečt da to nisem opazil pri igranju (nisem še igral MP), ampak kot rečeno, zdi se mi da ti le grejo na živce špili ki laufajo na 30fps - če jih primerjaš s špili na 60 je razlika kot noč in dan. Zdi se ti upočasnjeno dogajanje, čeprav ni.

Po moje se ti le zdi, da je ponoči drugače... najverjetneje ker ne vidiš dobro okolico. Sposodi si še kak špil ki zagotovo laufa na 30fps - recimo saints row - in preveri če te še vedno motijo frejmi. Če ja, potem je to to, torej ni težava le v GTA.

Link to comment
lp

nabavil sem igro gta iv. ko sem prišel domov vržem dvd v moj benq pogon v upanju da bo vse vredu. seveda temu ni tako.

igro mi sicer moj xbox ko sem v dashboardu prepozna.

v dashboardu mi kaže 0 / 1000 gamerscore, ter GTA IV.

ko pa hočem igro odpret, se mi prikaže črn zaslon in ne gre nikakor dalje.

ostane mi samo da resetiram xbox. in potem vedno znova in znova...

kaj mi je storiti?

spodaj desno piše "loading..." ali ne?

če ja, počakaj. Enkrat se je tudi meni loadalo kar nekaj minut, čeprav res samo enkrat in nikoli več.

Link to comment

Ma dajte no, lepo vas prosim... Povsod v medijih po igri sam pljuvajo. Če bi jaz bil na mestu urednikov oddaje Svet, sploh ne bi šel več na ulico. Kaj takega! Mulci doma igrajo GTA IV, treba se jih je pazit! Pripravljajo se na morilske pohode, učijo se krast avte... Ja, da si ne bo kdo še res česa naredo. In pol grejo v Big Bang, kjer kažejo kao "prazne police," špilov pa kolk češ. Tale članek je tak za lase privlečen, da je joj. Me kr zanima, kak so oni to igro igrali... Vsi moški v uredništvu so se posedli pred en big-screen TV, pa so špilali do zgodnjega jutra, tak ko mi. Pa nihče ni bil ranjen. Bedaki :doh:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Men pa mama: "kaj si si to kupu, bla bla, a si vidu kk jo po riti seka...". Sem ji moral na dolgo in široko razložit smisel igre in "podobo" protagonista Nika. Šele nato je razumela.

Kar se tiče sveta....so se mi zasrali...večjih nebuloz še nisem slišal. Jim zmanjkuje gradiva za oddajo...nabirajo točke pri konzervativcih??? Vse skupaj je najbolje pozabiti...me kar glava zapeče.

GTA 4 :rock::rock::rock::rock:

Link to comment

Očitno so jim špili samo sredstvo na katerega lahko zlivajo gnoj - kadar jim je to prikladno. Pravega vzroka problema (strelanje teenagerjev) pa se ne "potrudijo" najti...ne vem...bistvo problema je v samih odnosih med ljudmi. Meni GTA predstavlja ventil, "pomiritev", ko pridem domov iz faxa.

Mogoče je hotel kakšnen povzpetniški "wanabe čokolino rookie" novinarček objaviti svojo zgodbico na takšen ali drugačen način...sam pa zagret "gamer" :beer: čakajoč na GTA 4 že od prve objave :roll:

Skratka, v znak hvale Rockstar-ju v četrtek na "broker bridge" množične demonstracije z RPG-jem in AK47. :rock::rock::rock:

Link to comment

Eh tut fora vseh unih ki so prej špilal counter strike, pa pol ubil koga, ni v tem da jih je špil v to prpravu (primer). Če je tak človek bi slej ko prej enga ubiu, pa če bi igrau counter strike, al pa računalnika vidu ne bi...Najlažje je pa res en špil okrivit za vse...

Ostalo ste pa tak že povedal...

bassivity.jpg
Link to comment

No ja ... ko te pri CS 10x zaporedoma en kemper z awpjom pokne cez celo mapo mors mal znoret :tepen:

Najbolj smešno mi je blo ono, ko pravi kao "igra se začne v ukradenem avtu. Moj sopotnik mi priskrbi orožje, prostitutke in vizo." Why the fuck vizo? :lol:

Mlatijo prazno slamo. Ne vem od kot jim to sam spil se ne zacne v ukradenem avtu, se posebi pa ti roman ne ponuja orozja ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Evo nova Kolumna!

Moti me predvsem enostransko gledanje na zadevo. Seveda je vsakrsno nasilje obsoje vredno in bi bilo boljse, ce ga ne bi bilo. Vendar se vsa nasa druzba vrti okoli nasilja, a Patrije na porocilih niso nasilje?

Vlagamo MILIJARDE denarja v vojsko, pri tem pa imamo penzioniste, ki nimajo 400 evrov penzije in zivijo v revscini! Druzba se mora korenito spremenit in GTA s svojo nasilnostjo zeli prav to doseci.

Po radiju so govorili celo o spolnem nasilju, a je kje v GTA splono nasilje? Jaz ga nisem zasledil. A je bicanje tipa na zacetku igre spolno nasilje, ce on v tem uziva?

Ko sem ravno pri radiju. Program radijskih postaj v GTA ima pravtako enako idejo. Z svojo grotesknostjo in karikiranjem zeli pokazati na stvari, ki danes v druzbi ne stimajo. Lepotne operacije tukaj, lepotne operacije tam, medcloveski odnosi, ki so vsebolj na psu in se marsikaj drugega avtorji kritizirajo skozi igro.

Nekoc so govorili o Neue Slowenische Kunst, ki je marsikdo ni razumel, danes bodo pac morali zaceti enako razmisljati o igrah, kot novem umetnostnem stilu za izrazanje pogleda na svet. Ce ne bi tolko stvari v svetu bilo narobe, verjetno tudi ne bi bilo potrebe po agresivnih igrah.

Link to comment

Patrija se mi ne zdi nek velik problem... pac pa tisto, ko kazejo kako letijo bombe na stanovanjska naselja (se pomnite prvi dan bombandiranje Iraka, ko si na nocnih posnetkih videl kako je padla bomba na blok?). Naslednji dan je kazalo temnopoltega mrtvega ameriskega vojaka ki je gnil sredi ceste v Bagdadu. To ni nasilje? Itq bi lahko se in se nastevali...

Drugače se mi pa zdi viva pinata bolj nasilen špil :ihih:

p.s. hi5 Maticek za tvoj clanek :thumbup:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Zaka se podobna stvar ne dogaja z kakimi horror igrami? Problem je samo v tem da se na teh spilih naredi miljone dolarjev. Nic drugega.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.