Skoči na vsebino

PS3 shekan?


Bessie

Priporočene objave

Fora je to, da ko poženejo sliko TIFF, se nekaj z PS3 naredi, torej požene se del kode ki ni zaščiten, in po resetu se PS3 postavi v nek drug mode kot je bil v prvem, ker pač koda ki je bila pognana preko slike TIFF ni bila pravila, se je PS3 resetiral in potem pokaže not valid data.. s tem poskušajo napisane programe ki naj nebi bili dovoljeni zagona na PS3 pognati...

Sicer jaz bi kar mel PS3 uncracked samo zaradi tega ker je zdaj life bolj kulturen, ko maš piratske igre itd. jih ne spoštuješ in ne igraš ker jih imaš tolk da jih niti probat ne moreš :)

Link to comment

ma res, mislim da ko bodo PS3 uspeli skrekat, ga bom prodal ker v njem nebo več "življenja"... zdaj vsaj si vzamem čas za igre ker sem jih moral kupit :)

tudi podpora igr bo dokler bodo dobivali denar , torej dokler bodo originali bodo obstajali multiplayer serverji itd, potem bo to skopnelo (kot pri PSP)... in tudi nadaljevanja igr bodo, veselje razvoja, ker bo pač denar za te stvari, res upam da se PS3 nikoli ne skreka.

Link to comment
ma res, mislim da ko bodo PS3 uspeli skrekat, ga bom prodal ker v njem nebo več "življenja"... zdaj vsaj si vzamem čas za igre ker sem jih moral kupit :)

tudi podpora igr bo dokler bodo dobivali denar , torej dokler bodo originali bodo obstajali multiplayer serverji itd, potem bo to skopnelo (kot pri PSP)... in tudi nadaljevanja igr bodo, veselje razvoja, ker bo pač denar za te stvari, res upam da se PS3 nikoli ne skreka.

To je tudi moja prva konzola(pa sem jih že mel skoraj vse), ki je nimam skrekane in jaz tudi nimam potrebe da jo skrekajo, ker sem kupil špile ki so res dobri in jih z veseljem igraš, ko pa se naveličaš pa jih menjaš za kako drugo. Jaz sem menjal že kakih 5 špilov in ta stvar super deluje.

Ni nam lahko!

Link to comment
:car::car::car: ...bravo vsem fantje...pri meni je enako...za dvojko sem imel 600 špilov... :mirror: ...en čas še pametno pobiraš in igraš...potem pa postane vse skupi brez veze...igre se kopičijo in ne veš več sploh kaj bi igral, tako pa kupiš original, ko ti dosadi menjaš ali prodaš (za dobro ceno seveda) in veš, da nisi nobenemu nič ukradel...pa še v igri toliko bolj uživaš... :razzy:
Link to comment

PSP je res postal problem s piratizacijo. Velik.

Sm igral na PCju vse tele spile neorginal in res ni blo neke uzivancije. Tule pri PS3ju ko vem da ne morm dobit spila iz interneta velik vec spilam na PCju pa sam skako iz enga na drugiga ...

Sony bo res mogo naredit neko uber zascito ko bi to naredli konzolo neigralno, kot pri 360 sam ko majo g33ki cajt jih nic ne ustavi ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
edino kar bi rad videl skrekano je regijska zascita za ps1 in p2 igre na ps3 konzoli :P V usa so pac cenejs PS2 spili pa se nekaj biserckov evrope ni uzrlo za povrh :(

No js PS2 nisem nikol imel, povejte mal kateri špili so res taki da bi se skorajda splačalo oroginal nabavit za PS3...

meni recimo manjka na PS3 TEST DRIVE UNLIMITED in razmišljam o nakupu za PS2, ker pomoje za PS3 ga nebo...

Link to comment

Uf Ps2 je imel tolk velik dobrih iger iz razlicnih zanrov da niti ne vem kaj bi priporocil :)

must must have

Ico

Shadow of the Colossus

Final Fantasy X in XII

God of War 1 in 2

Devil May Cry 1 in 3

Resident Evil Code Veronica in 4

Okami

Ratchet and Clank 1,2,3

Jak & Daxter 1 in 2

itd itd :P

Link to comment
edino kar bi rad videl skrekano je regijska zascita za ps1 in p2 igre na ps3 konzoli :P V usa so pac cenejs PS2 spili pa se nekaj biserckov evrope ni uzrlo za povrh :(

No js PS2 nisem nikol imel, povejte mal kateri špili so res taki da bi se skorajda splačalo oroginal nabavit za PS3...

meni recimo manjka na PS3 TEST DRIVE UNLIMITED in razmišljam o nakupu za PS2, ker pomoje za PS3 ga nebo...

Če so ti všeč grozljivke, ki gate trgajo :cough::D , obvezno probaj Project Zero aka Fatal frame 1,2 in 3...japonski horor... :crybaby: hudo!

Link to comment

O ja XBMC like program bi bil bomba!!!

Project zero 3 je pa v BBju zdej samo 16€ce koga zanima, zaloga je pa zlo mala - v tavelkem v btcju so mel picle 3 komade prejsn tedn in en je romal k meni domov :)

GoW2 je takisto zdej samo 19,99 € :)

Trenutno pa spilam Star Ocean 3, ki sem ga zdilal na ebayu za 25€

Link to comment

Kje pa folk dobi te "RETAIL" PS3-je? :eye:

Uf Ps2 je imel tolk velik dobrih iger iz razlicnih zanrov da niti ne vem kaj bi priporocil :)

must must have

Ico

Shadow of the Colossus

Final Fantasy X in XII

God of War 1 in 2

Devil May Cry 1 in 3

Resident Evil Code Veronica in 4

Okami

Ratchet and Clank 1,2,3

Jak & Daxter 1 in 2

itd itd :P

Gran Turismo 4 ;)

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.