Skoči na vsebino

Naslednik Windowsa Viste - Windows 7


iLichu

Priporočene objave

in kaj je razlika med crkami al kaj ?

enivey : mislim da se bo vista popravila a dokler se te bugi ne popravijo je vista neuporabna in preprosto zanic.

No je drugačne razlike in neka napaka je.Pa črke so manjše mislim bolj majhne. :crybaby:

RE:Ja Vista je zanič če ti pa povem kaj jaz mislim je tudi XP zanič.

Ker je use za plačat. :bleh:

BTW:Vista je sam pimp my XP. :ninja:

Link to comment

....fak....vse vrste ljudi najdes na internetu :D

Here's what I think:

W95: samo lepo, da smo presli na okna

W 98: lepse je delal, z malo popravki, nic drugega

ME: nisem uporablal

W2000: tudi nisem na veliko uporablal, ampak mi je bil kar usec....

XP: prvi "resni" OS, z strani microsofta. Dejansko se ga da lepo uporablati in izkoriscati

Vista: Koker sem jo mel (pri frendu), sem se rabil malo, da sem se jo navadil. Ampak po kakih dveh dneh, mi je ratala usec. ene srvari so malo zamenjane (se pac navadis), ampak drugace pa cisto soliden OS. XPji so bili prvi upirabni, tale je pa prvi uporabni+ sistem....

Pa ko se ze vsi protozujete da zadeva dela pocasi...tuki se vam pa pridruzim. Najprej sm pac mislu, d morjo nardit en bolj zahteven OS, ker cez nekaj let, bojo itak vsi mel take kompe, da ga nebo problem zaganjat, ampak prejsen teden, ko sm zvedel za W7 pride dokaj kmalu....moja teorija propadla....vista ima previsoke sistemske zahteve :wasted:

W7: Popolnoma nepotreben. Mogoce ga bojo pa usmerili v popolnoma drugo smer uporabe, drugega namena nevidim :chicken:

Link to comment

Osebno, ko sem še uporabljal Maca nikoli nisem prešaltal na svojem PowerMacu G4 na MacOS X, ker je bil enostavno prepočasen in poln z hrošči. Pa tudi takratna zunanja SCSI periferija (UMAX Powerlook scanner) ni imela gonilnikov, kaj šele da bi normalno delovala pod MacOS 10.0 oz. pozneje 10.1.

Podobno je na PC-ju. Zaradi starega SCSI skenerja enostavno nimam možnosti (sicer pa tudi ne potrebe), da bi Windows XP nadgradil z Visto.

Link to comment

Za visto pač ne rabiš stroja. Tiste napisane zahteve so malo višje od dejanskih. Glavno, da maš 512MB RAMa, da te pusti inštalirat, pa jo laufaš brez problema. Če pa ti gre za resource, pač izklopiš sidebar in si nastaviš klasično temo.

Pa fak, kje ti dobiš te cifre... ker je ravno v trenutku, ko si pogledal bil RAM obremenjen 48%, si to moral posplošit. Če ne druga, bi vsaj zaokrožil na 50. Itak ti pa to niha.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.