Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

MOH Airborne demo je po mojem ukusu zelo dobra grafika.

kva pravte vi?

WTF? MOH Airb. je Kandidat za najgrši špil na 360ki letos. Še Vampire Rain se mi zdi bolj zabavn, da o grdi pokrajini sploh ne govorim, začetne scene so še ble kokr tuk ampak ko pa pristaneš s padalom pa se vid da je yet again WW2 shuter z OGABNO grafiko. Tole je povsem last-gen zadeva.

Pizda nevem kak lahk EA nardi take geme ala Skate, po drugi strani nas pa drka in se nam reži v fris z špili ala MOH. Ker Airborne je pA res sramota

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
MOH Airborne demo je po mojem ukusu zelo dobra grafika.

kva pravte vi?

WTF? MOH Airb. je Kandidat za najgrši špil na 360ki letos. Še Vampire Rain se mi zdi bolj zabavn, da o grdi pokrajini sploh ne govorim, začetne scene so še ble kokr tuk ampak ko pa pristaneš s padalom pa se vid da je yet again WW2 shuter z OGABNO grafiko. Tole je povsem last-gen zadeva.

Pizda nevem kak lahk EA nardi take geme ala Skate, po drugi strani nas pa drka in se nam reži v fris z špili ala MOH. Ker Airborne je pA res sramota

Unreal e. je zate last gen ?

A si spoh igral demo ?

Se vidi da ma dost napredbo umetno pamet, animacije dečkov so dobre ...

Sej vem, svoboda izražanja pa ta ku*ac, sam poglej, kje mas še špil ka ti dovoli da skačeš po celi mapi in da ni nič v naprej predvidenega ??

PS.

Pa fuullll se opaz kako nemci porivajo linijo naprej če se umikaš pa kako se umikajo če napadaš!

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.