Skoči na vsebino

LOST PLANET demo na PSN JAP


oTo

Priporočene objave

pa kreiraj igro sam, in boš mel 8 userjev v roku 30 sekund, tako se je vsaj prej meni zgodilo..

je pa cool ko tisti ki kreira server vidiš da je slovenc :) tko da bi se lahk slovenci skup dobli :)

Tudi probal, ne dela, čaka in čaka, zaslon, kjer ti prikaže igralce (prikaže samo mene) ... čakam in čakam, nada, niente, nothing....

Internet povezavo imam siol 10mega, mislim, da je 768 kbit/s uploada ali celo 1mbit. Vsi multiplayerji delajo BP, to pa niti ne štarta...

Link to comment

ni fora velikost demota za izvedenost multiplayerja... velikost je velika ponavadi zaradi tekstur ki so v igri, tukajteh par malih poligonov pač ne kuri tolk..

mimgrede, sem bral da ena dobra igra ma tudi po 60 giga tekstu ki jih nato stisnejo na en BR disk... nice nice nice :)

Link to comment
ni fora velikost demota za izvedenost multiplayerja... velikost je velika ponavadi zaradi tekstur ki so v igri, tukajteh par malih poligonov pač ne kuri tolk..

mimgrede, sem bral da ena dobra igra ma tudi po 60 giga tekstu ki jih nato stisnejo na en BR disk... nice nice nice :)

UNCHARTED :beer: na koncu sem ploskal, pa sem čisto normalen :ihih: :hyper:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.