Skoči na vsebino

ps3.dober.si GT5 stran za vnose časa vožnje


oTo

Priporočene objave

Hellow

Torej stran za vnos time-a od prog za vse avtomobile v demotu je skorajda pripravljena...

Potreboval bi sam nekoga da mi prepiše imena vseh avtomobilov ki so v demotu, NORMAL in SPORT (TUNNING) variante, da bom jih dodal v dropdown meni za izbiro pri vnostu...

Jutri proti večeru dam na ps3.dober.si tudi meni za gt5 stran...

hvala in lp,

oto.

Link to comment

Pa smo dobili tudi to :)

http://ps3.dober.si/gt5 - hitra povezava, ali izbira GT5 gumba v meniju

V začetni strani je napisano kako in kaj do sodelovanja... Torej vsi uporabniki ki hočete vnašati rezultate z slikami morate biti potrejtni iz moje strani (PSN : DoberSi), s tem boste lahko dodajali čase... na spisku prvih pet najboljših v vsakem stilu igre FW/BW, TUNNING, NORMAL, DRIFT, z vsakim avtom morate imeti prilepleno sliko, tako se vam bodo štele točke (trenutno so vidne točne na prvi strani GT5, kako se štejejo je opisano spodaj pod tabelo)...

čimveč dobrih rezultatov :) in čimveč vnosov :D

DoberSi.

Link to comment

Meni osebno se gre za NEED FOR SPEED :) torej hitrostno tekmovanje in mi drift sploh ne diši.. zaradi tega sem tudi na strani razdelil tekmovanje na 2 dela.. TIME in DRIFT tekmovanja, tako tudi delajo zdaj seštevki točk...

mislim pa da je bol kot ne to da vsi čakajo da bo nekdo dal točke gor da bodo meli s čim tekmovat, kar je žalostno :)

No folk dajte mal vnest podatke da bomo mal tekmovali,... na TIME / FW / NORMAL in TUNED se že odvija in je kar zanimivo :)

Link to comment
Meni osebno se gre za NEED FOR SPEED :) torej hitrostno tekmovanje in mi drift sploh ne diši.. zaradi tega sem tudi na strani razdelil tekmovanje na 2 dela.. TIME in DRIFT tekmovanja, tako tudi delajo zdaj seštevki točk...

mislim pa da je bol kot ne to da vsi čakajo da bo nekdo dal točke gor da bodo meli s čim tekmovat, kar je žalostno :)

No folk dajte mal vnest podatke da bomo mal tekmovali,... na TIME / FW / NORMAL in TUNED se že odvija in je kar zanimivo :)

Ooo, se mi zdi pa da drift v GT ni niti približno NFS, vsaj ne kar se tiče fizike. Mogoče te asocira glede načina igranja, samo se mi zdi najboljši približek "realnega driftanje" v igri...No, meni je GT HD v celoti dober, razen Suzuki Cappuccino in Mazda Eunos Roadster...prepočasssno :zzz:

Je pa res, da je Time bolj zanimiv, vsaj zato ker igra masa...ko smo pa že pri time, vidim da bo šlo na gosto...mislim da bo proti koncu šlo za tisočinke razlike :rock:

Tudi če se ne bo nabrala masa in igrala, raje vidim da nas je 10, ampak konkurečnih in tekmovalnih 10.

...vidimo se na Eiger Nordwand

http://en.wikipedia.org/wiki/Eiger ...da boste vedeli kot sprehajate konje :rock:

Link to comment
nene narobe si razumel... js rabim hitrost - need for speed - ne igro NFS PROSTREET :) nisem nič primerja ti dve igri... pravim da mi drift ne diši ker ni neke hitrosto da imam rad TIME game ker rabim hitrost in noro vožnjo, drifting mi je preveč zaspano :)

kul, kul, ni panike :beer:

meni ja pa prav gušt se drajsat po tej cesti, res je da je počasneje ampak ko skužiš sistem je ludnica :rock:

Kaj pravite na replaye? Kaki se vam zdijo?

Link to comment
Na US storu je pod full games :beer:

ps. jaz prepuščam GT "pokal" tistim ki vozite z volani in pedali, ker sem verjetno dosegel skoraj maksimum, z kontrolerjem(vsaj zame) :crybaby:

Men se pa zdi ravno obratno, da s kontrolerjem lažje podiraš rezultate... nevem, se mi zdi da je igra "lepše" prirejena na kontroler ko ga enkrat izpiliš...

dejstvo pa je da je užitek šele ko primeš pravi volan v roke, še posebej tak z 900 stopinj obratom, tam je tapravo :)

Sem glih danes gledal un G25 al kaj je že logitechov, ko ma aluminjaste pedale pa ročke.. nice nice.... :) Upam samo da bodo GT5 naredili da ko ga daš v prvo da nižja prestava pomeni N in še nižja R, zdaj ga v R daš samo prek unega kurćevega gubma..

Link to comment

Update časov potem v spisku najboljših se posodablja na par minut, mislim da tam nekje 15... in ko narediš najboljši čas, moraš počakat neki časa, potem se vidijo zadnji posodobljeni... pri spisku imaš zgoraj desno kdaj je bila posodobitev ki jo gledaš tako da približno veš če so tvoji novi časi že všteti...

lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.