Skoči na vsebino

Ace Combat 6 na PS3 ???


oTo

Priporočene objave

ne ni simulacija, ampak od konzol se ne pričakuje da boš pol ure letel in se pripravljal na dogfight ki bo trajal 20 sekund... torej mora bit mix arkade... mene itak zanima grafika pa gameplay, in če znajo naredit arkado dovolj zanimivo so mene pridobili da bom igro kupil...

recimo za GT5 , če bo tak kot je prologue zame tudi ni to simulacija, ok sej je zakon obvladanje avtomobila itd, ampak kaj ko se lahko 300 zaletiš v ograjo in peleš dalje ? kaj ko lahko recimo ob rob steze zapelješ pri 300 brez da bi ti potrgalo gumo in amortizer itd? torej se take igre tut ne štejejo za simulacije? ... če igraš igro ki simulira letala je zame simulacija letal, če je stil bolj arkadni pač je... dejstvo je da če bi bila igra preveč simulacija bi jo lahko igralo le 1% ps3 populacije... gt5 enako, tiste par ljudi ki res razturajo bi pripeljali igro z 20 krogi do konca, ostalih 99% pa nikoli... torej morajo vedno napravit neko linijo med arkado in simulacijo...

recimo flight simulator na pcju res zakon, ampak kaj ko po 10 minutah zaspiš za joystickom ko voziš boing in daš avtopilot in greš vmes na pizzo.. res ql ... :)

vem da je arkada, ampak še vedno je to simulacija letal in zgleda nenormalno lepo... in upam da izide za PS3

Link to comment

Sej pravim, da to ni samo po sebi slabo, samo opozarjam, da pač ni simulacija v pravem smislu. Recimo, da bi se našel nek fan ornk simulacij letal in bi si kupil konzolo ter špil na podlagi oznake, a nato ugotovil, da gre samo za malce naprednejšo arkado. Dejstvo je, da na konzolah pač ni pravih simulacij letal.

Kar se tiče GT, pa bi rekel, da je napol simulacija oz. arkadna simulacija.

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
ne ni simulacija, ampak od konzol se ne pričakuje da boš pol ure letel in se pripravljal na dogfight ki bo trajal 20 sekund... torej mora bit mix arkade... mene itak zanima grafika pa gameplay, in če znajo naredit arkado dovolj zanimivo so mene pridobili da bom igro kupil...

recimo za GT5 , če bo tak kot je prologue zame tudi ni to simulacija, ok sej je zakon obvladanje avtomobila itd, ampak kaj ko se lahko 300 zaletiš v ograjo in peleš dalje ? kaj ko lahko recimo ob rob steze zapelješ pri 300 brez da bi ti potrgalo gumo in amortizer itd? torej se take igre tut ne štejejo za simulacije? ... če igraš igro ki simulira letala je zame simulacija letal, če je stil bolj arkadni pač je... dejstvo je da če bi bila igra preveč simulacija bi jo lahko igralo le 1% ps3 populacije... gt5 enako, tiste par ljudi ki res razturajo bi pripeljali igro z 20 krogi do konca, ostalih 99% pa nikoli... torej morajo vedno napravit neko linijo med arkado in simulacijo...

recimo flight simulator na pcju res zakon, ampak kaj ko po 10 minutah zaspiš za joystickom ko voziš boing in daš avtopilot in greš vmes na pizzo.. res ql ... :)

vem da je arkada, ampak še vedno je to simulacija letal in zgleda nenormalno lepo... in upam da izide za PS3

če igraš na najlažji stopnji se odbiješ in se ne ubiješ,pojdi mal težje stponje pa sporoči.sory sem lastnik xbox360 pa mam ace combat6.mislim da če ga hočem poiskat na dashbordu ga najdem pod simulacijo oz celo pod shooter.lep pozdrev vsem ps3

dprulles.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.