Skoči na vsebino

PURE za PS3


oTo

Priporočene objave

3 mio prodanih, kolk % od tega je bilo "potisnjenih" k konzolam kot paket? :) pa glede na to da je bla to ena izmed prvih je normalno da je tak nakup...

Sicer meni je kar OK igra, tko za nasmejat in za mal preigrat, čist ql... ampak če bi izšla recimo konc 2008, dvomim da bi prišla do 500.000 prodaje, še posebej če je nebi dali v komplete z ps3... ampak je pa OK :)

Link to comment
3 mio prodanih, kolk % od tega je bilo "potisnjenih" k konzolam kot paket? :) pa glede na to da je bla to ena izmed prvih je normalno da je tak nakup...

Sicer meni je kar OK igra, tko za nasmejat in za mal preigrat, čist ql... ampak če bi izšla recimo konc 2008, dvomim da bi prišla do 500.000 prodaje, še posebej če je nebi dali v komplete z ps3... ampak je pa OK :)

potrjujem!

Igra je super narejena, ok grafika (ni glih revolucija), fizika,...samo to je arkada katera kmalu dopizdi (vsaj meni). Mislim da bo GT5 imel odličen odziv, je pa res da je igra povdarjena na simulacijo, katera ne diši vsakemu.

Spomnite se Richard Burns Rally...koliko ljudi dejansko zna voziti?

RBR je bil popljuvan na veliko...verjamem da večinoma iz strani ljudi kateri ne morejo, ne znajo igrati.

Link to comment

V trgovinah si ne pisejo na listek kolk cesa so prodali itd. ampak ko gre neki cez blagajno belezijo. In spil ne gre niti cez blagajno, dobro skupaj v paketu, samo fora je v tem da ti igro ne kasirajo. Kasirajo konzolo ko si jo kupil :roll:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.