Skoči na vsebino

Ali je igra ukradena??


fuzi007

Priporočene objave

Zdravo

Danes sem se odločil za nakup rabljene Skate igre. Ko sem prodajalca vprašal zakaj jo prodaja mi je povedal neko zelo čudno in sumljivo zgodbo kako je to kupila njegova teta v USA in da računa ne bom mogel dobiti (čeprav nisem vprašal zanj). Posumil sem da zna biti igra ukradena.

Kakšne so posledice v takem primeru ali imam lahko kakšne težave z ukradeno igro (težave v sistemu PS3).

LP

fuzi00748058710.jpg

ODKLEPAM PSP [na terenu] (sem iz Ljubljane) 070/313-386

Link to comment

Točn to je bil moj point... Vsaka akcija ima svojo posledico. Zdej jz sm tud tko kupu za xbox360 NTSC sam da to men ne dela, pa prej mi niti na pamet ni pršlo, da gledam na skatlo, ce je PAL, ker pri 360 za razliko od PS3 je pac zadeva zakljenjena, zato mi seveda ni blo jasn, da bi kdo to mel.

Vrnu, dubu dnar nazaj in to je to. Pac dokler se teb kej ne ukrade, ko si za to garal, potem se ti gladko jebe. Mamica kupla style. :)

DejchSLO.png
Link to comment
kaj pa govorice o tem da ima vsaka igra svoj id in ko je igra ukradena (iz trgovine,...) pošljejo prijavo naprej in ko ps3 zazna id ukradene igre ti onemogoči povezavo z internetom. Predvsem zaradi tega me skrbi.

pač ne ukradene igre kupi zato da boš 5€ prišparau, ane, pa je problem rešen

Link to comment

Lol kake neumnosti eni verjamete... Kupi igro pa ce je ukradena al pa ne, ti bos itk placal zanjo tko da nimas kaj met slabe vesti, pa nic se ni te bo zgodlo ker se ti nic ne more - M$ ve za miljone PCjev da majo ilegalne XPje gor pa ne nardi nič druzga ko da ti ne dovol downloadat posodobitev, ti pa misliš da ti bodo na daljavo PS3 demoliral ker boš špilal "ukradeno" igro...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.