Skoči na vsebino

[POMOČ] Prince of Persia: Rival Swords - Wii


opeter

Priporočene objave

Pozdravljeni,

prosim vse tiste, ki si lastijo to igro, da mi pomagajo z nasveti, kako naj premagam velikana v areni... že dva tedna, dnevno cca. uro in pol poskušam rešiti tole nalogo, vendar brez uspeha.

že več kot dvajsetkrat sem si ogledal ta video:

poskusil iste fore, vendar pri meni ne deluje.

Moj problem še vedno ostaja.

Skratka, vseeno je, na kateri strani začnem plezati, vse OK in prav, tudi prva svetlobna sprememba se pokaže za "Speed-Kill" in le tega lepo začnem tako da enkrat zamahnem z nunčakom, nakar ko princ skoči in bodalo postane modro slika za sekundo ali dve zmrne (ala-matrix stye) in "speed-kill" zaključim z enim zamahom wii-daljinca (remote).

Do zdaj vse OK in prav, saj princ enkrat ubode (to deluje tudi na drugi strani). Problme je le, da če me velikan zgrabi, bi moral v danem trenutku bodalo ponovno modro svetlikati, do česa iz meni neznanega razloga ne pride. Ne vem pa, zakaj...

podobno je na drugi stran: ko je princ enkrat ubodel in stoji na velikanovih ramenih naj bi v trenutku, ko bi velikan želel prijeti princa pokazala tista svetloba, predvsem pa bi moralo bodalo postati modro, vendar do tega ne pride. Sme že poskušal zaštartati "speed-kill" z zamahi ipd. ampak se nič ne dogaja. Velikan me zgrabi in vrže dol. Na obeh straneh je isto. Ne pokaže se znak za nadaljevanje "hitrega-ubijanja"...

Ali ja to kakšen hrošč v wii verziji igre? :puppy::(

Aja še to: igram na normalni stopnji, kjer naj bi bila ta svetloba manjša, ampak vseeno vidna. Vendar se pri meni po prvi svetlobi pred skokom pozneje ne pokaže nič...

Ker enostavno ne pridem naprej.

Prosim vas za pomoč. Hvala vnaprej!

Link to comment

Hura, uspel sem!

Nasvet za tiste, ki igrate Wii oz. PC verzijo (Two Thrones):

- igra vsebuje en hrošč, zaradi česar se po prvem "speed-killu" ne pokaže tista značilna svetloba za pričetek oz. nadaljevanje sekundarnega in terciarnega "speed-killa". Ta hrošč je navzoč le v PC in Wii verziji. PSP, PS2 in Xbox verzije tega problema nimajo

- po prvem "speed-killu" morate držati tipko za dol (puščico dol, ali tipko S na PC-ju oz. nunčakov stick proti dol) in le v tem primeru se bo pojavil tisti značilni efekt za nadaljevanje speed-killa

tolko sem se mučil, da je že groza

Na srečo sem na Ubisoftovem forumu našel tole:

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/ ... 027493/p/3

so...final solution ( beated bastard ) is :

first when u stab him for first time then u get on his shoulder ...hold down (direction) ...dagger flares u stab him second when u r on his head dagger will flare alone ( u dont need to hold any buttons ) ...when flares u press mouse button1 and prince will hit him into eye---then another platform : after first stab he will grab u in his hand ...press and hold down just like little earlier...dagger flares u press mouse button1 and stab him into hand...then he will jump to his head again...dagger will flare alone u just press button to kill ( just like first time )...then u fight him on foot ...when he's down prince will go to his back : press down again dagger flares u press mb1 and stab him ...prince jumps dagger falres alone u press mb1...and finally when u r on his head fir 3rd time press and hold down just like other 3 times ...dagger flares u press mb1 and klompa is dead ...this works 100%

Link to comment

Najlepša hvala, da si me informiral glede tega hrošča, ker jaz imam isti problem. 3 dni cele novoletne počitnice sem poskušal in mi ni uspelo tako, da sem že mislil premlatiti moj wii, ker me je res razkurilo.

P.S. Nej grejo u k**** glede tega hrošča, ker so mi res za 1 mesec se zagabil moj wii.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.