Skoči na vsebino

wii rabljen ali nov?razlika


mfbarca

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni.

Odločam se za nakup konzole. Prvo kar ne vem je ali naj vzamem wii ali mogoce xbox. Kaj priporočate?

Prosil bi če mi lahko pomagate z vašimi izkušnjami.

Ali se mi splača kupit pol leta oz. eno leto star wii ali naj kupim novega.

Je morda kakšna razlika v wii-ju, ki je bil prodan lani in temi ki jih prodajajo sedaj?

Hvala za odgovore

Link to comment
Lepo pozdravljeni.

Odločam se za nakup konzole. Prvo kar ne vem je ali naj vzamem wii ali mogoce xbox. Kaj priporočate?

Prosil bi če mi lahko pomagate z vašimi izkušnjami.

Ali se mi splača kupit pol leta oz. eno leto star wii ali naj kupim novega.

Je morda kakšna razlika v wii-ju, ki je bil prodan lani in temi ki jih prodajajo sedaj?

Hvala za odgovore

Za xbox se sam odloči...če ti je všeč grafika in ne moreš imeti daljinca z katerim zamahuješ------> Xbox

Če pa imaš rad mahanje z daljincem in malo slabšo grafiko-------->Wii

Med Tedm wii-jem in tistim pred pol-enim letom ni razlike...To se tudi sam odloči če hočes novega in si sam kriv če se ti uniči ali da kuplješ rabljenega in se nato prepiraš z tistim ki ti je prodal rabljen Wii.

Izkušenj pa nimam ker Xboxa nimam, Wii pa dobim ta teden(nerabljenega)

Upam da sem kaj pomagal. :beer:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Lepo pozdravljeni.

Odločam se za nakup konzole. Prvo kar ne vem je ali naj vzamem wii ali mogoce xbox. Kaj priporočate?

Prosil bi če mi lahko pomagate z vašimi izkušnjami.

Ali se mi splača kupit pol leta oz. eno leto star wii ali naj kupim novega.

Je morda kakšna razlika v wii-ju, ki je bil prodan lani in temi ki jih prodajajo sedaj?

Hvala za odgovore

Jaz ti priporočam Wii, saj sem pred wiijem imel xbox in ni kaj posebnega. Wii pa je čisto nekaj posebnega. :)

Glede tega, ali se ti splača kupit rabljen ali nov je pa tvoja odločitev:

- če kupiš novega imaš garancijo in vse kar spada zraven

- rabljen ima pa verjetno že prednaložen spletni brskalnik (ki ga pri novem moreš kupit), mogoče celo kako VC igro

geparduss.png
Link to comment

Samo splošna primerjava:

- Xbox (govorimo o 360, predpostavljam) ima ogromno strelskih iger, npr. BioShock, CoD, Gears of War itn., medtem ko Wii tega nima toliko

- na Wiiju kraljujejo predvsem ti. mini igre (med te spada tudi zelo priljubljeni Wii Sports), celo Sonic and the Secret Rings ima kar nekaj ducat mini iger. Nekaterim je to všeč, drugim pa ne

- na Wiiju imaš VC, kjer Nintendo mastno služi s prodajo starih iger, kar seveda ni slabo, ampak kot, da bi prodajal prežvečeno kost še enkrat v mesnici. Xboxov Live servis je sicer nekaj podobnega, ker so tudi zanj na voljo na voljo starejše igre, so pa tudi čisto nove, narejen posebej za Xbox (PAC-MAN Championship Edition, ali pa Tetris® Splash itn.). Nintendo bo to področje poskušal kompenzirati z Wiiware

- pri Wiiju boš moral "mahati" kot so že zgoraj napisati, kar ti prinese čistosvež pristop pri igranju. Nekaterim je to všeč, drugim ne, predvsem ker nekatere to utruja. Nekaj ljudi pravi, da se želijo pri igranju predvsem sprostiti, ne pa delati vaje kot na fitnesu. Tukaj se boš moral sam odločiti, kaj ti bo bolj všeč

- grafiko primerjati je brez zveze, ker Wii in Xbox 360 nista v isti ligi

Wii si predstavljaj kot strojno nadgrajen Nintendo Gamecube. Žal nekateri založniki iger menijo prav tako in zaradi tega izdajajo "sranje od iger", slabe predelave, s slabo grafiko (primer Far Cry).

- sicer pa je igranje Wiija tisto, kar te pritegne. Pač mahanje z daljincem.

Če bi se zdaj odločal med Wiijem in Xboxom, bi se verjetno še vedno odločil za Wii. Res, da ima grafiko dosti slaboš od HD grafike Xboxa in PS3-ke, vendar je ta inovativni pristop k igranju tisto, kar te pritegne. Kar pa je najboljše pri Wiiju, pa je to, da ima igre, ki se zelo dobro igrajo v družbi, med prijatelji.

Link to comment
  • vrhovni
Nekaj ljudi pravi, da se želijo pri igranju predvsem sprostiti, ne pa delati vaje kot na fitnesu.

Kar je precejšnja bedarija, ker ni Wii špila, ki se ga ne bi dalo normalno igrati sede in z minimalnim 'mahanjem' naokoli. Še Wii Sports, kjer naj bi res precej mahal in skakal, se da brez problema igrati sede, samo s premiki zapestja.

Link to comment

Res hvala za odgovore.

Zdaj pa bi se vprašal kaj mi priporočate da ga kupim pri nas ali naj grem recimo v Avstrijo po nakup wii in dodatkov.

Ko sem malo tu okoli bral sem zasledil se nekakšen SENSOR BAR.

Kaj je s tem? Čemu je to namenjeno in ali to naj to kupim ali ne.

Hvala se enkrat

Link to comment
Res hvala za odgovore.

Zdaj pa bi se vprašal kaj mi priporočate da ga kupim pri nas ali naj grem recimo v Avstrijo po nakup wii in dodatkov.

Ko sem malo tu okoli bral sem zasledil se nekakšen SENSOR BAR.

Kaj je s tem? Čemu je to namenjeno in ali to naj to kupim ali ne.

Hvala se enkrat

Jaz bi predlagal da kupiš Wii pri nas ker potem lahko kupuješ špile pri nas. Drugač bi jih moral tam (razen če imaš Wii FreeLoader Chip)(Vsaj tako mislim).

Sensor Bar pa je senzor, ki zazna gibanje Wii daljinca in nunchaka in je priložen zraven.

Wiiha!

Link to comment
Res hvala za odgovore.

Zdaj pa bi se vprašal kaj mi priporočate da ga kupim pri nas ali naj grem recimo v Avstrijo po nakup wii in dodatkov.

Ko sem malo tu okoli bral sem zasledil se nekakšen SENSOR BAR.

Kaj je s tem? Čemu je to namenjeno in ali to naj to kupim ali ne.

Hvala se enkrat

Jaz bi predlagal da kupiš Wii pri nas ker potem lahko kupuješ špile pri nas. Drugač bi jih moral tam (razen če imaš Wii FreeLoader Chip)(Vsaj tako mislim).

*Sigh* Čist vseen ti je kje kupš Wii ino špile dokler kupujš v Območju Evrope za špilovje tujih regij (azija, us) pa bo potrebn Datelov Wii Freloader (ne, to NI čip ampak DVD).

Link to comment

ammm... tkole ti povem.. jaz bi v tvojem primeru kipil kar rabljenega saj ga dobiš že za 200 cekinov... pa še modan bo povrh kar ti pomaga pri homebrew sceni... saj veš ;)

no če govorimo da kupiš wii v trgovini playgamE#1 ae ti definitivno bolj splača pri nemu kupit, zaračuna ti drago ampak dobiš še garancijo ampak to te bo koštalo dodatnih 100 cekinov.

Ne bi se rad zameril playgame-u. On je prijazen saj ti da tudi kakšo darilce zastonj, seveda če ga lepo prosiš

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.