Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Groza, dans užgem xboxa, ga mam mal užganga,pridem nazaj u sobo pa sam črna slika =S, zvok dela sam črno sliko mam, uporabljam HDMI kabel, če dam pa navadni kabel za TV pa deluje normalno, sam slika je čist preslaba, zdej kaj bi biu problem, mogoč v HDMI izhodu na xboxu ali tvju ali pa ja kabel kar naenkrat crknil? Je to mogoče ? Dela, grem v drugo sobo , pridem nazaj in ne dela več =S :puppy:

Link to comment

Evo, pa so se še meni začele pojavljati težave.

Zadnja dva dneva imam težave z DVD pogonom. Ko vstavim disk noter, ga velikokrat noče prebrati (To play this disc, put it in x360 console). Sicer se napaka ne pojavi vsakič, recimo eno od treh, štirih vstavljanj diska. Do zdaj je vse delalo OK. Pri igranju Bioshocka se je na momente pogon mučil, enkrat mu nekaj ni uspelo prebrati (npr. namesto igrinega menija/mape, je vrglo nek zmazek, ko se je pogon "umiril" je bilo kul)

Je to znak, da bo pogon slej ali prej (kmalu) krepnil? x360 imam točno pol leta (čez par dni po toliko), tako, da je še vedno v garanciji (pri Mullerju). Datum izdelave je pa 2006. Takrat izdelani pogoni naj bi bili dokaj problematični baje, a ne? Je najboljše da nesem nazaj?

EDIT: Zdaj R6: Vegasa sploh noče brati, prejšne dni ga je bralo normalno.

Crni+Pacov.png
Link to comment
Jup, to vem. Sem upal, da morda gre samo za "trenutni" problem, pač nekaj štrajka. Očitno so težave večje.

Škatlo + račun seveda imam. Trdi disk gor pustim in ga dam dol v trgovini ali ga dam dol že zdaj? Kakšne so vaše izkušnje glede tega?

Trdi disk kar s sabo nesi in povej v trgovini, da imaš savegame gor in jih prosi če lahko zamenjajo samo konzolo . Meni so to ob zadnji reklamaciji naredili brez težav. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Jst mam en problem z komadi od GH3 ki sm jih download-u.

Imam xbox360 elite in ko dam moj disk na xbox360 premium

mi noce load-at komade.

ful bom vesel ce bi mi kdo upal pomagat;)

hvala

Ne bo ti gratal, ker imaš vse kar kupiš na livu vezano na ID od konzole. To pomeni da kljub temu da se komadi od GH3 nahajajo na trdem disku jih bo prepoznala le konzola preko katere si kupil oz. dolpotegnil komade. Pač glupa politika od malega mehkega, da ja nebi brezplačno širili njihov staf. :eviltongue:

Link to comment
Jst mam en problem z komadi od GH3 ki sm jih download-u.

Imam xbox360 elite in ko dam moj disk na xbox360 premium

mi noce load-at komade.

ful bom vesel ce bi mi kdo upal pomagat;)

hvala

uporabi isti profil (pač tistega s katerim si lowdal komade), vpiši se na live in komadi bi mogl delati normalno. sicer pa obstaja licence transfer solucija za take primere. več o tem maš tukaj http://www.xbox.com/en-GB/support/drm/

upam da ti bo tole kaj pomagalo.

RELIX28.png
Link to comment
[. sicer pa obstaja licence transfer solucija za take primere. .

katero lahko narediš samo 1 krat na 12 mesecih :bleh:

Nič se ne zgubi , ker je vse kar kupiš na Liveu vezano na tisti profil in na tisto konzolo na katero kupiš.

To pomeni da se downlod registrira na ID konzole in profil !!!!

Če greš na drugo konzolo moraš biti na Live da lahko naprimer igraš celotno igro , če nisi imaš samo trail verzijo igre če glih imaš profil s katerim si kupil špil.

Xbox

Link to comment

Lp jst imam problem namreč ko se hočem konektat na xbox live kolikor jaz vem po nakpu xbox imaš 1 mesec xbox-liva zastonj. Problem je pa sledeči ko vpišem svoj msn imam 2 (obadva sem že probal) in mi zmer javi napako (Locale Not Supported. Xbox LIVE is not currently available in the locale associated with this Windows Live ID. Please use a different Windows Live ID. Ker sem totalen Laik v teh stvareh se prosim ne pizdit zaradi mogče malce bolj neumnih vprašanj.

lp

Link to comment
Lp jst imam problem namreč ko se hočem konektat na xbox live kolikor jaz vem po nakpu xbox imaš 1 mesec xbox-liva zastonj. Problem je pa sledeči ko vpišem svoj msn imam 2 (obadva sem že probal) in mi zmer javi napako (Locale Not Supported. Xbox LIVE is not currently available in the locale associated with this Windows Live ID. Please use a different Windows Live ID. Ker sem totalen Laik v teh stvareh se prosim ne pizdit zaradi mogče malce bolj neumnih vprašanj.

lp

Čjah, poštimaj si postal code v hotmail profilu. Če hočeš imeti npr. UK profil na live-u, si v hotmail profilu naštimaj locale na UK, izberi ustrezno regijo v državi in pa vpiši veljaven ZIP code.

napiši oz. izberi tole v hotmail profilu

Country: United Kingdom

Address: 149 Oxford Street

Region: England

ZIP Code: W1D 1DJ

(vse ostalo je lahko poljubno)

Potem hotmail profil shrani in še 1x probaj ustvariti account na live-u.

Bi moglo delati. :)

RELIX28.png
Link to comment
Jst mam en problem z komadi od GH3 ki sm jih download-u.

Imam xbox360 elite in ko dam moj disk na xbox360 premium

mi noce load-at komade.

ful bom vesel ce bi mi kdo upal pomagat;)

hvala

uporabi isti profil (pač tistega s katerim si lowdal komade), vpiši se na live in komadi bi mogl delati normalno. sicer pa obstaja licence transfer solucija za take primere. več o tem maš tukaj http://www.xbox.com/en-GB/support/drm/

upam da ti bo tole kaj pomagalo.

lol hvala ubistvu ce uporabim isti profil in se prklopim na Live dela. :car:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.