Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

OMG, dobiš elita v zamenjavo!? :love::love:

Saj mi je za barvo dokaj ravno (četudi je črna bolj fensi), a 120 gb je le 120 gb! :drool:

Najraje bi zadušil svojega boxa in ga z rdečimi lučkami nesel tam. :innocent:

ne rabiš ga dušit z.... greš z zdravim boxom poveš dvd ne dela in konec.niti ne preverjajo.dobiš drugega. kak kaj gospod josip?tvoja četica ?ali pa vsi na dopustih kot večinska Mp scena. lp

;) :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Ja samo je fora v tem da sem še jaz dal za svojga pred dobre pol leta 350e.Zato mi ga je menjal pa v MB trgovec nima pojma.S šefom pa se da vse zmenit.Najlepša jim dala.Kaj mi lahk en še enkrat pove od UK poštno številko nekega naslova sem pozabo kje je natancno presledek.

Lp

Link to comment
Ja samo je fora v tem da sem še jaz dal za svojga pred dobre pol leta 350e.Zato mi ga je menjal pa v MB trgovec nima pojma.S šefom pa se da vse zmenit.Najlepša jim dala.Kaj mi lahk en še enkrat pove od UK poštno številko nekega naslova sem pozabo kje je natancno presledek.

Lp

na brskalniku vtipkaj post codes izberi državo,mesto to je to. ;)

dprulles.gif
Link to comment
Ja samo je fora v tem da sem še jaz dal za svojga pred dobre pol leta 350e.Zato mi ga je menjal pa v MB trgovec nima pojma.S šefom pa se da vse zmenit.Najlepša jim dala.Kaj mi lahk en še enkrat pove od UK poštno številko nekega naslova sem pozabo kje je natancno presledek.

Lp

ja večina v mullerju jih nima pojma za kaj se gre. ne vejo (vsaj pri nas) kaj so točke,kaj je gold že vejo po moji zaslugi,zakaj sem hotel obdržati HDD ,kerega sem pozneje :doh: zvedel da ni treba. ja to so specializirani trgovci za te zadeve :no_no: . lp

dprulles.gif
Link to comment

tudi jaz mam problem s tremi lučkami.. zdaj gledam te videe kako popravit xbox. Zanima me, če kdo ve kaki šraufi so to pa podložke, ker doma mamo kar nekaj stuff-a v garaži pa bi rad sam popravil...

jao sem živčen, moral se je pokvariti!!!!!!!!!!

no to je video..

lahko kdo opiše kaj vse rabiš za popravilo - mere pa to? :) ali pa kje se to da kupit? ker 80€ je čisto preveč za popravilo..

5_0.jpg

to so tile šraufi, samo jaz bi to rad našel nekje v garaži... torej drugo ne potrebujem? :crazy:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.