Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Hvala vam za odgovore. V drugem poskusu mi je COD inštaliralo, tako da za zdaj deluje. XBOX360 sem preizkusil še z dvema igricama, ki pa delata brez problema (res da sta starejše izdaje). Eno igral s DVD drugo pa inštaliral. Glede na to sklepam, da je z XBOX-om vse v redu in da je res problem s COD DVD-ji.

LP

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Gost Indiana

Mene pa zanima,imam namreč igro The Elder Scrolls IV: Shivering Isles in ko jo dam v Xboxa hoče neke update.A je kakšna varjanta da to obideš brez povezave na net, ker sedaj mi igre sploh noče zagnati.Sicer se update kao naredi (brez povezave na net) vendar igre še vedno ne morem pognati.

Ima kdo podobne iskušnje pri kaki drugi igri.

Link to comment
Gost Indiana

Ja mam oboje.Shivering Isles je expenžn od oblivina 4.Čim navadna gejma dela brez problema, tut na disk od xboxa je naložena mi čim da dam dvd od tega dodatka začne težit da rab ene update, ker drugače sploh ne prideš mim.Dvakrat sem probal kr tko updejtat pa se je clo to zgodil-čeprov razumljivo nimam xboxa na net pštelanga.Po končanem inštalu sm gejmo še enkrat zalaufov in on spet hoče update.Zdej ne vem če je dlih fajn se na net prklaplat a ne, da ne bom bennan.Sam ni mi pa jasn- kaj pa za une k nimajo neta---a pol ne morš igrat al kaj. wtf...

Link to comment

Zanima me zakaj mi noče na naslednjem dvdju zapečit iger, čeprav v specifikaciji piše da podpira DVD Dual-R,

uporabljam prazne dvdeje: DVD+R DL 8x Inkjet Printable?? :headscratch:

Prosim za pomoč.

http://www.videohelp.com/dvdwriters/sony-dru-190a/2222

Še specifikacija:

Moj DVD pekač: Sony DRU-190A(ime sem našel pod device maneger na windovs XP)

Write support / Read support

DVD-R = Works

DVD-R = Is not supported

DVD-R? = Not tested

Single Layer(4.7GB) write speeds

1x (CLV) = about 58 minutes

2x (CLV) = about 29 minutes

2.4x (CLV) = about 24 minutes

4x (CLV) = about 14.5 minutes

6x (CLV/ZCLV) = about 10-12 minutes

8x (PCAV/ZCLV) = about 8-10 minutes

12x (PCAV/ZCLV) = about 6.5-7.5 minutes

16x (CAV/ZCLV) = about 6-7 minutes

Dual/Double Layer(8.5GB) write speeds

1x CLV = about 105 minutes

2.4x CLV = about 44 minutes

4x CLV = about 27 minutes

Single Layer (4.7GB) read speeds

1x read speed is 1.321MB/s = ~56 minutes

6x CAV (avg. ~4x) read speed is max 7.93MB/s = ~14 minutes

8x CAV (avg. ~6x) read speed is max 10.57MB/s = ~10 minutes

12x CAV (avg. ~8x) read speed is max 15.85MB/s = ~7 minutes

16x CAV (avg. ~12x) read speed is max 21.13MB/s = ~5 minutes

DVD Write types

CAV = Constant Angular Velocity, the DVD is written at a constantly increasing speed.

CLV = Constant Linear Velocity, the DVD is written at a constant speed.

ZCLV = Zone Constant Linear Velocity, the DVD is divided into zones. After each zone the write speed is increased.

PCAV = Partial Constant Angular Velocity, the DVD is being written at an increasing speed until a certain speed. After this speed it will not increase anymore.

Connection

Desktop = Standalone desktop DVD Recorder

EIDE = Computer DVD Writer with EIDE/IDE connection

SCSI = Computer DVD Writer with SCSI connection

USB = Computer desktop DVD Writer with USB 2.0 or/and 1.1 connection

FireWire = Computer desktop DVD Writer with IEEE 1394/FireWire/i.Link connection (some standalone desktop dvd recorder supports this also but then it is usually to connect your DV camera to the recorder)

Rating

The first rating is based on a weighted rank (the true Bayesian), it requires at least 5 votes to get a weighted rating.

The second rating between the ( ) is a normal average rating.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Pozdravljeni! Imam en problem in sicer, danes sem kupil konzolo Xbox 360 Arcade Jasper 2 + iXtreme LT mod + 2 igri v spletni trgovini Goblin.si. Problem je da mi noce prebrat kopiranih dvd-jev. Napise mi "unreadble disc". Zanima me kaj bi lahko bilo narobe???

Vpraši Goblina, glede na to, da si pri njemu kupil. :hyper:

Če pa ne znaš "pečt" iger, je pa to tvoj problem (tukaj se o tem ne govori).

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

A se da dat slušalke bolj na glas, ko se pogovarjas s prijateljem na live?(na slusalkah mam volume na MAX)

Ko se pogavarjama komaj kaj čujem pa še včasih prekinja.

Al pa da bi se dalo naredit da bi meu na zvočnikih njegov glas? Pa bi meu

slušalke vklopljene samo zaradi mikrofona.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Da vas najprej pohvalim: Imate res cool skupnost, in mi je žal da nisem za stran zvedel že prej.

Moj problem:

Že 4 mesece igram preko live. Regija nastavljena na Avstrijo in plačilo preko kreditne kartice. Zdaj bi rad prekinil live naročnino. Žal sem ugotovil, da zadeva ni tako preprosta. Na spletni strani namreč ne morem preklicat avtomatskega podaljševanja naročnine. Na tujih straneh pišejo, da je edini način, da pokličeš na suport.

A je komu iz Slovenije uspelo preklicat podaljševanje naročnine? In kako mu je to uspelo?

Verjetno mi klic na M$ suport Slovenija nebi nič pomagal, rabil bi torej cifro kam poklicat za prekinitev liva.

Hvala za kakršni koli odgovor.

javaraptor.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.