Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Mene sam neki zanima, jst sm mel skos vodoravno konzolo postavleno, in je bla kr vroca, in odkar imam vetikalno je cist hladna, sam zdj nevem a je mozno da je to vzrok al je to zato, ker spilam z diska in ne cdja?

fora je v tem da se vroč zrak dviga in pol greje vrhnjo stranico

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

lp!

imam problem im lepo prosim če mi pomagate...ko sem se registriral na xbox lajvu sem itbral da sem iz united kingdom in zdaj zato nekaterih iger ne morem igrati multiplayer. Ali je kako to možno spremeniti da bi spremenil da sem iz anglije ali kaj podobnega? prosim za pomoč

SLOwner.png

ADD ME!

Link to comment
@5zigen sej nisem tebe mislil :lol:

btw brez skrbi poznam hec in to verjetno bolj od tebe :D

mislil sem Jimmieeja ki je z tako pripombo prišel ven

smo pač različni ljudje z različnimi navadami

pardon mojster, ni blo tak mišleno kot je izpadlo :) v dobrem smislu je blo.. hec pa itak mora bit :)

pa srečno novo leto vsem

Link to comment
]Da, NTSC/J region free. Asian english skratka.

Sprašujem zato, ker se je pri meni isto dogajalo le z COD3, ki je edini NTSC region free, ostalo imam vse PAL.

Očitno je nekaj na temu. So mogoče azijski ploščki slabše kvalitete (mogoče pa so res ponaredki, kot nekateri insinuirajo po različnih forumih)?

Hm ja, sem dobil Prince of persia PAL, pa je enaka težava okoli zagona diska. Skoraj vedno mi pri prvem branju stoka, da naj vstavim xbox disk v xboxa. Če ga bo kaj spraskal, bom pa s časom videl, ker vseeno ni to nekaj, kar se zgodi takoj.

Link to comment
Kaj ne moreš online igrat? Sej anglija spada pod UK...

Ja nemorem igrati GTA 4...mislim skoraj zmeraj jo ne morem igrati (ko grem v multiplayer tam z mobitelom mi pri ranked in pri player match napiše Unable to join current session. Returning to single player.) medtem ko nobenmu mojemu prijatelju ki imajo gta 4 niti enkrat ne napiše ampak mu gre lepo v server. Jaz moram pa zmeraj vsaj 15min se zajebavati z mobitelom in iskati multiplayer match da grme lahko končno not... sej vem da tole glede gta ni spadalo v to temo ampak kaj češ če si me pa že vprašal kaj ne morem igrati :D

SLOwner.png

ADD ME!

Link to comment
Kaj ne moreš online igrat? Sej anglija spada pod UK...

Ja nemorem igrati GTA 4...mislim skoraj zmeraj jo ne morem igrati (ko grem v multiplayer tam z mobitelom mi pri ranked in pri player match napiše Unable to join current session. Returning to single player.) medtem ko nobenmu mojemu prijatelju ki imajo gta 4 niti enkrat ne napiše ampak mu gre lepo v server. Jaz moram pa zmeraj vsaj 15min se zajebavati z mobitelom in iskati multiplayer match da grme lahko končno not... sej vem da tole glede gta ni spadalo v to temo ampak kaj češ če si me pa že vprašal kaj ne morem igrati :D

Sam to nima nč veze na keri državi maš narejen account. To se je tut men parkrat nardil pa čist normalno vse špile igram. K je to men nardil 3x zaporedoma sem šel ven iz špila, pa naredu connection test pa nazaj u špil pa je to to. Seveda je bil connection test ok.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
Kaj ne moreš online igrat? Sej anglija spada pod UK...

Ja nemorem igrati GTA 4...mislim skoraj zmeraj jo ne morem igrati (ko grem v multiplayer tam z mobitelom mi pri ranked in pri player match napiše Unable to join current session. Returning to single player.) medtem ko nobenmu mojemu prijatelju ki imajo gta 4 niti enkrat ne napiše ampak mu gre lepo v server. Jaz moram pa zmeraj vsaj 15min se zajebavati z mobitelom in iskati multiplayer match da grme lahko končno not... sej vem da tole glede gta ni spadalo v to temo ampak kaj češ če si me pa že vprašal kaj ne morem igrati :D

Mrbit je slab signal. :beer: Hec

Srečnga pa zdrauga. :beer:

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Jaz imam pa en problem z media sharing. Nikakor mi noče xbox zaznat kompa in obratno. Izklopil sem vse firewalle na kompu, probal sem, da se vtaknu xbox in komp oba v modem, potem da vtaknu switch v modem in priključil komp in xbox na switch pa tudi ni šlo. Imam še router(asus wl500gp), vendar so z njim sami problemi. Če pa deluje prek samo prek routerja mi pa prosim sporočite, ker drugače sem brez idej.

Lp Sasuke

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Zdej mam pa jst še en problem :D

mal mi je blo dolgčas pa sem malo spreminjal i izboljševal xbox live settingse in sem nastavil xbox live pass code ponesreči...sej sem si zapomnil kodo in grem lahko na xbox live ampak jaz bi rad to kodo odstranu...mi lahko poveste kako?

ker me moti ker cčasih zmerom ko sem prižgal xbox se mi je samo vpisalo. Zdaj pa moram vedno dati connect to xbox live in vpisati kodo ki je čisto lahka ( X X X X ) lol

lp

EDIT: Hvala ampak sem že ugotovil

SLOwner.png

ADD ME!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.