Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

LP

zanima me zakaj mam vedno težave pri spostavitvi LIVE-a internet povezavo lovim z prenosnikom in nato z kablom so xbox-a mam pa vedno težave ker čez tedn mam v LJ T-2 čez vikend pa doma siol pa se vedno znova in znova mantran preden dobim povezavo morem nastavit kake posebne IP al kaj podobnega

hvala za pomoč

lp :china:

ales7.jpg
Link to comment
LP

zanima me zakaj mam vedno težave pri spostavitvi LIVE-a internet povezavo lovim z prenosnikom in nato z kablom so xbox-a mam pa vedno težave ker čez tedn mam v LJ T-2 čez vikend pa doma siol pa se vedno znova in znova mantran preden dobim povezavo morem nastavit kake posebne IP al kaj podobnega

hvala za pomoč

lp :china:

Opiši malo bolj točno. Kako imaš sedaj stvar skonfigurirano.

Kolikor te razumem, se xbox povezuje na internet preko tvojega notebooka. V tem primeru lahko šeraš konekcijo in na xbox-u vklopiš DHCP.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pred kratkim sem zamenjal HDD 20 GB z modelom 120 GB.Imam inštaliran DMC4,RE5

Ko štartam igro stalno čujem tisti značilen zvok,ko disk bere podatke.Pri 20 GB modelu tega zvoka ni bilo :headscratch:

Vsi ki si lastite 120 GB model,mi lahko poveste če je to normalno???? Upam,da nima disk kakšne napake.Naročil preko spleta.

Hvala za odgovor. :)

Link to comment

LOL sej more zmeri preden ti zaženes igrico pogledat disk ce je taprav lej ti instaliras igrico npr resdent evil 5 potem zazenes igrico in moe pogledat ce mas taprav cd not to je kakor na racunalniku :D

Link to comment
LOL sej more zmeri preden ti zaženes igrico pogledat disk ce je taprav lej ti instaliras igrico npr resdent evil 5 potem zazenes igrico in moe pogledat ce mas taprav cd not to je kakor na racunalniku :D

Očitno sem slabo razložil.Zvok diska(HDD)čujem stalno.

RESIDEN EVIL 5:Že v osnovnem meniju slišim neprestani zvok trdega diska.Sej mi je čisto lognični,da stalno bere,če je špil inštaliran.Pri prejšnjem 20 GB modelu tega zvoka nisem zasledil..Disk je bil nešlišen.Tudi ko sem pognal kakšno igro,ki je bila na njem inštalirana.

Hvala za odgovor. :)

Link to comment
odvisno od diska do diska, branje in pisanje po disku se čuje pri enih modelih več pri drugih manj. Najverjetneje ni nič narobe z diskom, le škrtanje se bolj čuje.

Ma kaj je možnost ,da se škrtanje čuje,ker je disk kapacitete 120 GB????

Model 20 GB je bil tih ko miška.Sedim približno 2 metra od konzole.Hm,da niso slučajno na pošti igrali ping-pong in se je znotraj diska kaj primaknilo.Če ima kdo model 120 GB,me zanima,če je disk enako hrupen.Hvala

Še kakšno mnenje????

:)

Link to comment

jaz sem na začetku ko sem delal account nastavil kot državo Avstrijo, valda nisem kaj dost razmišljal, šele potem sem se zavzel da se lahko kaka nemščina pojavi :) torej, vse je sicer v angleškem jeziku, razn Spiele-Marketplatz in Video-Marketplatz z opisi v nemščini vred ... se da to kako spremenit? državo sem spremenil v UK ampak še ni spremembe, hvala če kdo ve

Link to comment

nikol ne devat kitajske pa usa KR pri kitajski ti za zmeri pol ustane tist je kr po kitajskk napisan npr. ce je nekdo onlinne al pa npr. js mam undergorund pa mam kr po kitajsk :doh: tko da ne

Link to comment

Zdravo fantje!!

Imam eno težavo in upam da ima kdo od vas kakšen pameten nasvet :)

In sicer Xbox bi rad povezal s PC-jem vendar mi ga media center ne zazna. Imam modem Sinope ter pod network and sharing center vidim xbox v mreži vendar je ikona mrtva. Kot extender ga media center ne zaznava. Kar se tiče IP-jev se mi zdi da je vse OK. Xbox IP dobi avtomatično in ta je:

IP 192.168.1.3

Subnet mask 255.255.255.0

Gateway 192.168.1.1

Primary DNS Server 192.168.1.1

ipconfig:

Ethernet adapter Local Area Connection:

Connection-specific DNS Suffix . : home

Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::e008:bafd:baba:690e%12

IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.1.2

Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0

Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.1.1

Ko sem xbox povezoval direktno z računalnikom je zadeva delala normalno. Če pa hočem stvar povezati prek modema mi v event viever vrže ven naslednji error:

Media Center Extender Setup failed as the Extender was detected on the network but the UPnP search for the Extender failed.

UPnP je enable.

Hvala za vse ideje ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.