Skoči na vsebino

Preobleke za PS3


Ever

Priporočene objave

Zanima me, če ima še kdo kako "lepo" preobleko za PS3, naj jo pokaže.

img0045.jpg

To je moja preobleka in sicer "Abduction" za PS3 in PSP slim&lite..

:beer:

EDIT:

Videti je tudi PLAYSTATION3 napis in na padih je videti L in R napis..

TUDI NOBENIH MEHURČKOV NE NASTANE POD NALEPKO, ZARADI POSEBNE SPODNJE PLASTI ...

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment

To so neke posebne nalepke, ki jih lahko odlimaš in nazaj prilepiš .. Full noro vglavnem. Vse skupaj je bilo 47$ z poštnino vredu iz Amerike.

Link: http://www.decalgirl.com/

Imajo res full nalepk !! Pa za PSP Slim&Lite dobiš še wallpaper, tako da je vse v stilu...

Plačaš pa lahko preko Paypala oz. Mastercarda/Vise..

Majn kot 1 teden čakaš, da ti poštar prinese. :)

EDIT:

Nalepke so res kvalitetne, tko da zgleda kot airbrush .. :) NORO RES :P

Se vam splača kupit, saj ne kupiš takih nalepk vsak dan. Pa če ti dopi*di, kupiš drugačno in enostavno zamenjaš. :lol:

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment
Zgleda dober ni kaj, ampak za ta denar dobim ze kaksen spil:) Je crna cist ok:)

LP,Sandi

Jaz sem dal 47$ zaradi PSP slim&lite in 2 sixaxis nalepki.. Če naročiš samo za PS3 nalepko pride okoli full ceneje :)

Kaj a tisto na sixsaksisu je tun nalepka ?

Vse so nalepke, samo so neke posebne nalepke, tako da sploh ni videti, da so nalepke.. Zato tudi niso lih poceni.

LP :D

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment
edin eno vprašanje: praviš, da je videti napis playstation3. na uni slikci, ki so ji prikazal ga jaz ne vidim ?

zej mal grdo bi zgledal, da maš nalepko, ki pokrije 3/4 ps3 in potem je pol napisa vidnega pol pa ga nalepka pobere

lp.

Na sliki ni vidt, sam nalepka se vgrezne noter v napis tako da ga je vidt... :)

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment
edin eno vprašanje: praviš, da je videti napis playstation3. na uni slikci, ki so ji prikazal ga jaz ne vidim ?

zej mal grdo bi zgledal, da maš nalepko, ki pokrije 3/4 ps3 in potem je pol napisa vidnega pol pa ga nalepka pobere

lp.

Na sliki ni vidt, sam nalepka se vgrezne noter v napis tako da ga je vidt... :)

torej obris se vidi al kako ?

Link to comment
Da bi prek nalepke videl napis PS3 skorajda ni mogoce samo se lahko vidi, ce prides dovolj blizu in res zelo natancno gledas ... drugace pa ne ...

Vidi se noter ugreznjeno ... Sigurno .. Samo od daleč glih ni vidt :)

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment

Rabli bi enga da bi te izdeloval sicer pa bi js rajs mel kake posterje ... pa ne take na 2 A4 listih ... tiste ogromne pol pa cez celo steno z GTA IV sliko :)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
5x prepognjen, zmuckan po moznosti se raztrgan ?! :thumbdown:

Kolikor vem, večina prodajalcev zadeve pošilja v tistih kartonastih rolah. No, vsekakor preveri pred nakupom, ampak večina resnih prodajalcev zadeve pošilja v takih ali drugačnih trdih rolah. Sicer pa ti že na tistem linku piše, da "The poster comes rolled in protective postal tube.". Je pa res, da je zaradi tega poštnina kar 9 funtov, v tem primeru. :P

Repminister za kvaliteten tisk take velikosti boš verjetno imel malo težave najti ustrezno resolucijo slike, da ne bo slika meglena in zapackana. No - ni nemogoče, samo opozarjam da čisto vsaka slika tudi ni primerna za ogromen tisk. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.