Skoči na vsebino

Ps3... mrtev!


Nejcek83

Priporočene objave

  • Odgovorov 60
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

no vidš ;) drugače pa tudi jaz na servisu delam in vem kako to gre :lol:

70% folka k prinese izdelek v reklamacijo so "sfukani" zato ker jih ne uporabljajo pravilno!! beri navodila pa bo delal!! :crazy:

Čaki malo, če crkne GPU, ni bila moja napaka ampak napaka naprave...tako da nebi zdaj o tem

se ti vidi da delaš na servisu. vi mislite,da so itak krive vse stranke, sm da ne rabite popravljat,

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ima kdo po zadnjem updejtu probleme z bootom in komunikacijo z diskom (60gb verzija)?

Konzola se je noč po zadnji posodobitvi obesla (folding). Zbudi se le vsak x-ti pokus nakar dela razen s foldingom nikakor noče. Boot včasih traja in traja do 5 min jo še čakam. Lučka za disk sveti nonstop. Nekaj podobnih simptomov sem našel po forumih in straneh za pomoč, tako da mi še ni jasno ali je disk oz. kontroler ali pa je kar software krivec...

Konzola se je pustila preformatirat (fool format). Naložit backup a je še vedno isto. Treba bo papirje najt in videt od kot je prišla ker ni direkt iz BB :roll:.

Link to comment

Ne. Update je šel normalno skoz. Nato še uporaba do poznega večera. Zvečer je šel na folding, drugo jutro pa je OFF dioda utripala. Nato je par dni čakal na frej čas saj se je prvo jutro po nekaj poskusih zagnal... Najprej sem mislil, da je kako pregrevanje zaradi prahu krivo a kot kaže ni. V cca. 5 mesecih je šlo ogromno zraka skozi. Če bi elektrike zmanjkalo za tisto nesrečno sekundo, kar se pri nas vsake kvatre zgodi, ko elektro preklaplja, bi tudi PC dol padu.

Danes je odvrtel 2 DVD-ja. Sem pozabu folding zbrisat po restoru in je glatko mrknu, ko se je avto štartal.

GT5 mi je inštaliral in kako uro sem špilal brez težav. Ni bil na backup-u ker imam vsega 8GB ključek, PC zunanji disk pa je na NTFS.... Skratka zaenkrat nič jasno.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.