Skoči na vsebino

PS3 Wireless problem...


Frlic

Priporočene objave

LP

Kksn teden nazaj sem postal novopečeni lastnik PS3 40GB :rock:

Imam pa problem, imam wireless v hiši in najn imam prikloplen laptop in psp in use normalno dela....AMPAK, pri ps3-ju mi internet ne dela!!

Ko grem naštimat pac povezavo kero nej uporablja ps3 pridem skoz setings normalno, povezavo mi najde in etc. Ko pa testira povezavo mi napise da je test pac failed....

PROSM, če mi lahko kdorkol pomaga al pa da kakršne kol ideje kaj bi blo!

Če imate kakrsna kol vprašane, prašte!

Ze vnaprej se zahvalujem : :roll:

258923125.png
Link to comment

če ti pol IP nekaj ne najde prav,pol pa idi čisto vse ročno dodat vse od

IP routerja(če zahteva) vse do gesla internet ponudnika.In pazi ...pravilno izberi static ali dinamični IP.(če zahteva)

Jaz dam auto detect in vse najde sam,razen to,da vtipkam svoj ključ od omrežja,saj imam zavarovano.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Pozdravljeni!

Ali je že kdo imel težave povezat ps3 z siolovim optičnim modemom (preko wirelessa).

Preko kabla mi ps3 dela normalno, ko pa ga hočem povezat preko wirelessa mi ne more vzpostavit IP naslova.

Hvala

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
Evo internet dela!!

Router je bil predelč in je preh timeout izvedu preden je IP dobu...

...in mal sm potem se klikal, zdej pa dela!

Hvala za nasvete!LP :beer:

...in kolko % imaš moč signala štimaš internet na ps3??

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

imam od telemacha kabelski internet in imam tako povezan wireless:

iz MODEMA je kabel povezan v RUTER iz RUTERJA pa v WIRELESS RUTER.

Uglavnm tako moram met ker mi zgleda ruter določa ip al nevem. UGlavnm wireless mi dela na Pcju...

Na ps3 pa seveda ne, zazna ga itd. vendar se zmeri ne dela, mislm da celo pise da DNS ne najde... ma kdo podoben problem?

Link to comment
^^ ja jz pa izberem tiso wpa-psk ... , k ce izberem wep.. nimam pojma kero geslo je, ker na wpa mi dela geslo.

pri WEP zasciti si ti izberes eno geslo ki ga potrebuje router da ti generira 5 nadaljnih gesel izmed katerih eno izberes.. primarno je tako ali tako izbrano prvo geslo in to je geslo ki ga vpises da odklenes povezavo.. jaz imam to zascito izbrano zaradi tega ker ima tud foter na wireless laptopa priklucenega in mu ce izberem katero drugo zascito ne laufa.. povezuje pa vrze ven in se to skoz ponavla..

ReDragon

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.