Skoči na vsebino

Mora biti LCD televizor ?


marko1

Priporočene objave

hd kabel.. to je sam za lcd, k na lcdju bos lahka z tem kablom meu ps3 prikljucn ( itq to moras met- lepsa slika, zato je Hd...) lahko pa tud z scartom k je pa itq prilozn z ps3 k ga kups.

ta hd kabel baje pride v bofu 15 eu, sam jz ga pod 30 eu nism vidu, zato sm prek neta narocu za 15 eu..

Link to comment

Kupil sem PS3 pred 1 tednom in ga priklopil na nek star TV in Samsung HD LCD. Razlika je zelo velika. Na staremu TV-ju se mi sploh ne ljubi več igrat :D

Sedaj si morem še za v svojo sobo nabavit en LCT TV pa me zanima katerega priporčate pa da bo dobra cena mora pa biti 20" - 23" velikost in more met prikličke HDMI, VGA, pa seveda za anteno

sonypspownerzx4.png

Custom Firmware 3.52 M33-4

Link to comment

Kupujem ps3 in me zanima, ce se ga da priklopit na lcd monitor samsung 2232bw (Priklop: Analogni RGB, digitalni DVI), katere kable morem dokupit in kako je potem z zvokom? V BB-u niso imeli pojma in sem rajsi z nakupom se malo pocakal.

Hvala za morebitne odgovore!

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem kupil PS3. Vse je delalo normalno, dokler nisem šel spreminjat resolucije. Po pomoti sem nastavil resolucijo 1080p, namesto 576i. V trenutku slike vec ni bilo.. Tudi čez nekaj časa me več ni vprašalo, če hočem spremenit nastavitve,.. Torej, slike ni, jaz pa nevem kaj naredit.

Hvala za pomoč!

Link to comment
Sem že.

Pa ne deluje. Je še kak drug možen način?

Hvala!

ne vem al sm jaz mal čudaka...meni je enako šel sm iz lcd na navadni tv, črni ekran in sem moral nazaj na lcd priklopiti in takoj na navaden tv , tistih 29s časa, in sedaj mi dela spet na navadnem tv...

sm men se tako zdi,da ni sm to rešitev da menjaš resulucijo in pravi ekran za njo?

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.