Skoči na vsebino

[Uradna tema] Assassins Creed


Priporočene objave

  • Odgovorov 252
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

Tole sem našo po kratkem iskanju...

# Supported OS: Windows XP / Vista (only)

# Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)

# RAM: 2 GB (3 GB recommended)

# Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (512 MB video card recommended) (see supported list)*

# Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card (5.1 sound card recommended)

# DirectX Version: DirectX 10.0 libraries (included on disc)

# DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive

# Hard Drive Space: 12 GB

# Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

# *Supported Video Cards at Time of Release:

ATI RADEON X1300-1950 / HD 2000 / 3000 series

NVIDIA GeForce 6600-6800 / 7 / 8 / 9 series

3 GB sistemskega pa 512 MB grafičnega rama se meni zdi kr precej....

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Zgleda da Ubisoft hoce ubit prodajo spila ze pri zahtevah ... enako je blo z R6Vegas ... :roll:

Milsim, da so PC-jaši tega že toliko navajeni, da niti ne opazijo.

Ker tisti, ki jih to tepe po žepu, so že prešaltali na konzole... ali so pa neumni, da še vedno vztrajajo pri kompu.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

bom napopu PRAVE zahteve

ASSASSIN’S CREED – PC SPECS

SYSTEM REQUIREMENTS (LIST BOTH MINIMUM AND RECOMMENDED):

Supported OS: Windows® XP/Windows Vista® (only)

Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 X2 3800+ (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)

RAM: 1 GB Windows Xp / 2 GB Windows Vista

Video Card: 256 MB DirectX® 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)*

Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)

DirectX Version: DirectX 9.0 or10.0 libraries (included on disc)

DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive

Hard Drive Space : 8 GB

Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360® Controller for Windows recommended)

Supported Video Cards at Time of Release:

ATI® RADEON® X1600*/1650*-1950/HD 2000/3000 series

NVIDIA GeForce® 6800*/7/8/9 series

*PCI Express only supported

Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game. For the most up-to-date minimum requirement listings, please visit the FAQ for this game on our support website at: http://support.ubi.com.

NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.

Link to comment
travar a moraš res vse vse žalt :(

Preberi še enkrat.

Ni žalitev.

Folk, ki ga PC gaming tepe po žepu in še ni prešaltal na konzole je lahko samo neumen. Žal. Tisti, ki sem ga užalil naj se zamisli nad svojimi finančnimi prioritetami.

Tisti, ki pa si to lahko privošči pa je bogat.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
travar a moraš res vse vse žalt :(

Preberi še enkrat.

Ni žalitev.

Folk, ki ga PC gaming tepe po žepu in še ni prešaltal na konzole je lahko samo neumen. Žal. Tisti, ki sem ga užalil naj se zamisli nad svojimi finančnimi prioritetami.

Tisti, ki pa si to lahko privošči pa je bogat.

ja, ali pa je zadel na lotu :);)

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Ma tut ce zadanem na lotu ko bi bil PC zadnja investicija ki bi jo naredo. :bleh:

Konzola FTW ... kupis konzolo, spil in sam pozenes. Nic kompliciranja.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
kupis konzolo, spil in sam pozenes. Nic kompliciranja.

Prav zato sem zaprisegel mojo zvestobo "svetemu gralu" igranja - PS in Xbox :bowdown: :ihih:

Enostavno sem imel dovolj, da sam se "j****" z menjavo hardwarja (me kar glava zaboli koliko konzol in špilov bi si lahko namesto tega kupil), da morebiti ne bi gledal diapozitivov pri igranju "IN" špillov (Crysis,....) :eviltongue:

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.