Skoči na vsebino

Rock Band


Lunco

Priporočene objave

igra še kdo rock band na livu? jaz imam samo bobne, sem pa brez mikrofona. večina pesmi gre na hard, le kak enter sandman in run to the hills laufa na medium.

imam pa prvi dvd, novega ne.

jaz igram redno

drugače pa glede mikrofona lahko uporabiš headset

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • Odgovorov 84
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

drugače pa glede mikrofona lahko uporabiš headset

Ga nimam. :(

Kateri USB mikrofoni pa še delujejo na X360? Sem videl, da se da dobiti Lohitech Vantage USB mikrofon, ki normalno deluje, a ga v Sloveniji ne najdem nikjer, iz tujine se pa ne splača, ker so stroški pošiljanja 2x toliko kot sama cena mikrofona.

Link to comment
drugače pa glede mikrofona lahko uporabiš headset

Ga nimam. :(

Kateri USB mikrofoni pa še delujejo na X360? Sem videl, da se da dobiti Lohitech Vantage USB mikrofon, ki normalno deluje, a ga v Sloveniji ne najdem nikjer, iz tujine se pa ne splača, ker so stroški pošiljanja 2x toliko kot sama cena mikrofona.

če greš kdaj v avstrijo, kupi navadn headset, mislim da stane okrog 10€. kaj dražjega se ne splača kupovat, ker je kvaliteta zvoka enaka. načeloma bi pa naj delali vsi usb mikrofoni(tak tudi v load menijih piše)

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 9 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.